| Elena6733 a întrebat:

Cum să mă masturbez pentru a avea un orgasm mai intens? (Sunt fata)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu penisul unui barbat.

| mihai69 a răspuns:

Cel mai mult te va excita prezența încă unei persoane lângă tine; așadar, fă-o împreună cu un prieten / o prietenă. Vei avea o mare surpriză!

| Acras a răspuns:

Baga-ti si un deget in cur...umple toate gaurile fii rea

| Marianaaa69 a răspuns:

Uita-te la un film porno cu lesbiene și masturbeazăte Cum fac ele.

| ionechila a răspuns:

Pentru o sanatate mai buna nu trebuie sa te ocupi cu asa gen de ocupatie dar fie este alegerea ta
Raspunsul meu ar fi ca mai bine sa faci asta macar o data in saptamana si