| bunasiuaaq a întrebat:

Salutare, o sa incerc sa fiu cat mai coerent. Ideea este ca am intalnit o fata care ma face sa trec prin 100 de stari simultan, am petrecut o zi plina cu ea, iar noaptea urma sa avem contact sexual. Efectiv toata ziua am avut o erectie imensa, chiar si cand doar o tineam de mana, dar cand a trebuit sa inceapa actul sexual n-am putut pentru ca a disparut erectia si chiar nu inteleg ce s-a intamplat, am ramas dezamagit si imi este frica sa nu patesc asa din nou. Eu am avut relatie chiar si de 3 ani cu o activitate sexuala intensa si n-am intampinat problema asta si ceea ce este confuz este faptul ca eu am avut o mega erectie dupa cum am specificat si anterior. Sa fie oare din acest motiv, ca am state peste 6 ore constant cu ea in erectie si mi-a obosit muschiul, sa fie de la emotii? Tin sa precizez ca ulterior am avut o durere de testiculele si o zi n-am putut nici cand am fost singur sa ma "eliberez". A doua precizare n-am mai avut activitate sexuala de ceva timp... Vreau sa stiu daca a mai experimentat cineva ceva de genul si daca este normal, cine raspunde pertinent primeste funda!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tine o prastie intinsa la maxim 6 ore,fara sa tragi,nu crezi c-o sa se rupa,in final?
Un organism uman aflat in stare de maxima excitatie timp de atatea ore,n-ar fi normal sa cedeze?
Mai e si starea ta emotionala,o intreaga zi creierul tau a fost pus la grea incercare,si el suprasolicitat!
Cand a trebuit sa faci fata si la momentul sexual,dupa ce il avusesei in minte toata ziua,unde sa mai gasesti rezerve?
Plus factorul de noutate care te-ar fi putut surprinde.Da,nu esti profan intr-ale sexului,dar erai cu o alta fata,dupa o lunga pauza si intr-un alt context!
La ce sa faca fata mai intai creierul tau? La comenzile de sex pe care le-a primit toata ziua urmate de "delete,delete",la noutatea situatiei,la emotiile ca in sfarsit se intampla sau la oboseala pe care o acumulase intreaga zi?
Esti om, nu masina.
Relaxeaza-te, odihneste-te, hraneste-te bine si uita de termenul frica, e ceea ce pune stop creierului si de la el pleaca toate!
Ok?
happy

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E normal. Prea multă excitare fără finalizare, [lus emoții = puță moale. Data viitoare nu mai sta ț-șpe ore, treci direct la acțiune!

| Goete a răspuns:

Imbatranesti, am auzit si am citit ca e asa.
E bine sa ai un prieten care sa te ajute cand ai probleme, va fi mereu mai des. Incep rar, se incearca sa se inventeze scuze dar ideea e ca nu functioneaza cand trebuie

| Daz01 a răspuns:

Lipsa erecției în momentul în care trebuia să întreții activitatea se datorează emoțiilor. Pur și simplu încearcă să fii puțin mai relaxat... ar trebui ca și tipă să-ți dea puțină încredere în tine. Stai liniștit, nu este nimic în neregulă cu tine cât timp ai avut ercție o bună bucată de timp pe parcursul zilei. Succes data viitoare.