| ~♥~da'mi un motiv sa te iubesc~♥~ a întrebat:

Salutare prieteni...
Am si eu o nelamurire... aproape tot timpul intalnesc baieti care au prietene sau care sunt casatoriti, dar chestia ciudata este ca ei se dau la minelaughing si uneori chiar ma indragostesc. Ce pot sa fac sa nu mai fiu asa?
Astept raspunsurile voastre sau mai bine zis sfaturile... multumesc.

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Gandeste'te cum se simt iubitele lorsad. incearca sa nu pui suflet la genul asta de barbati, pentru ca nu are rost.in felul asta tu vei fi mereu "cealalta" si nu vei fi pe primul loc, plus ca un tip care se da la tine desi e legat de cineva, cu toate ca ai sanse sa fi tu cu el, poate si cu tine va face asa cand va gas alta care sa ii placa. din moment ce te abordeaza asa barbatii trebuie sa fi o fata ft frumoasa, nu iti strica viata si nu te aventura in relatii fara viitor, ai putea gasi un baiat frumos, de treaba, cu stare materiala buna, de care sa te indragosesti si sa fi mereu prima persoana cu care vrea sa vorbeasca inainte sa adoarma si cand se trezeste.succes >big grin

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

laughing sa nu te mai dai la ei, pentru ca nu s-ar da la tine daca nu le-ai transmite semnale, e felul tau de afi, esti mai vorbareata, mai nebunatica, de aceea se intampla asa ceva. Am sau nu dreptate.

| vyolycy a răspuns:

Am o prietena in aceeasi situatie si de fiecare data si-a luat tzapa... i-am spus si ei si iti sp si tie :fii constienta ca un ca un barabat insurat, nu o sa-si lase familia pentru tine, esti doar o kestie de "nebunie"doar sa profite.sa incerce ceva nou sa iasa din acee obisnuinta.paprerea mea este ca iti faci iluzii degeaba.lasa acele familii sa se desfasoare normal fara da cu sa fii un impediment pentru ea. punete tu in locul sotiilor acelor barbati. sper sa-ti fie de folos ce ti-am sp si eu si ceilalti.bafta

| max_4494 a răspuns:

Ori arati prea bine, ori incurajezi barbatii mai mult decat trebuie in anumite situatii. Daca nu reusesti sa te controlezi poti face multe victime.Si daca nici chestia asta nu-ti spune mare lucru, gandeste-te cum ar fi sa fi tu victima!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cum de numai cei luati pun ochii pe tine? Cei singuri sunt orbi?

| » Iµliaña « a răspuns:

Pui botu` repede la vrajeala lor. Nu mai lua in seama toate aberatiile unor care se cred prea buni oh go on

| xxx_5362 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti gasesti un prieten si astfel nu vei atrage atentie la ochii dulci din partea celora...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii cu capul pe umeri.Nu mai fi asa credula, ca nu e binewinkingPlus ca te lasi usor cucerita...incearca sa-ti impuni singura anumite limitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesteti si tu un sot...