| Mariuss29 a întrebat:

Salutare prieteni.
Vorbesc cu o fata de aproape 5 luni.
Problema este următoarea. Nu suporta penetrarea. Este virgină. Nu suporta absolut deloc. Cand o ating cu penisul pe vagin tresare. Imi spune ca nu suporta. Care sa fie problema?
P.S Preludiul exista. Si foarte bine zic eu. Ne excitam in jur de o ora.

Răspuns Câştigător
| AndraLavi a răspuns:

Buna,probabil ca pentru faptul ca e virgina se teme de durere. Tu demonstreaza-i ca e una placuta, si daca preludiul exista si fata e excitata, va accepta penetrarea in momentul in care se va invata. Acum nu stie, dar tu ia-o incet si fii bland cu ea si opreste-te cand ea iti va cere asta.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Crec e o barieră de tip emoțional, a tot auzit că o doare și cum se apropie se gândește numa la durere și cât de nașpa o să fie și dispare și excitare și tot. Încearcă în acele momente să-i soptești frumos în ureche să se calmeze și cuvinte frumoase sau chiar sexy să încerci s-o exciți și s-o faci să se gândească la altceva

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ea stie care e problema, de ce nu o intrebi, poate îi este frică poate o doare de unde ai vrea sa ghicim noi? Intreaba o.

| Crackman a răspuns:

Icepi si tu cu capul, cand se asteapta mai putin var-o deaodata si cam aia este

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu ca nu suporta, ii este frica de durere. Are ideea asta bine bagata in capusor.
Convinge-o sa nu-i mai fie frica.

| GouDidodino a răspuns:

Sigur iti freci măciuca de gaura care trebuie?

| LionTrap a răspuns:

Doare ce verginitatea nu la permite