| IonDaniel a întrebat:

Salutare.
Am si eu o problema mai delicata de la un timp.
Nu am destula erectie cand sunt gata sa fac sex, adica daca stau cateva ore si ne excitam, deja cand trebuie sa o facem nu mai sunt bun de nimic, nu mai am erectie aproape deloc si deja e a doua oara cand mi se intampla asta, incep sa ma ingrijorez...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Scurteaza pettingul sau preludiul de la acele ''cateva ore de excitare'' continua? thinking, la doar cateva zeci de minute si incepe sa-i penetrezi vaginul iubitei in momentul in care penisul atinge erectia maxima. Nimic mai simplu. big grin Sanatate!

1 răspuns:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Cred că problema este a partenerei, nu a ta.

Schimba partenera=D