| eamrle a întrebat:

Salutare... puteti sa-mi spuneti de ce fata cu care am iesit la intalnire ca sa facem cunostinta nu imi scrie ea singura la mesaje, ci trebuie eu mereu sa o fac? Ea nu prea ma intreaba cand ii scriu eu.

Răspuns Câştigător
| OrdanKarris a răspuns:

Inseamna ca nu te place, ca nu o interesezi. Mai e ceva de spus? Esti mult prea disponibil, mult prea disperat, suferi de boala "alege-ma pe mine"! Cand suferi de boala "alege-ma pe mine" debordezi de parasitism, nevoie, disperare, slabiciune si normal ca toate femeile te vor evita ca ciuma. Femeilor vor barbati care nu dau doi bani pe ele desi vor spune invers. Femeile vor barbati care sa nu le pese de ele, sa nu le pese de ce spun ele, sa nu le pese de ce au ele nevoie, sa nu le pese daca fac o impresie buna sau nu, sa nu le pese decat de ei insisi, femeile nu vor barbati slabi care sa le faca toate poftele. Fata aia nu-ti raspunde pentru ca tu nu ai provocat-o cu nimic, niciodata, se simte atat descarbita ca un barbat atat de slab ii ofera atentie incat raspunde doar daca este absolut necesar. Femeia aia te evita pentru ca nicio9data nu ai provocat-o, nu ai pus-o la zid, ca nu ai facut-o sa se simta inferioara tie. AI facut=o sa se simta superioara tie facandu-i toate poftele si facandu-i o impresie buna. Cand faci o "impresie buna"nu spui decat ca esti sla, fara coloana vertebrala, fara opinie proprie, fara curajul de a o infrunta, fara curajul de a o pune la punct fara curajul de a o corecta sau de a-i puncta neajunsurile, defectele, greselile, dezordinea din mintea ei. Nu ofaci sa simta nimic. Femeile trebuie rpovocate sa le pese de tine, treuie provocate sa le pese de parerea ta, de placerea ta de faptul ca esti barbat de faptul ca esti superio, iar acum nu faci nimic din toate astea. De asta esti tratat ca un pres de usa.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le place sa primeasca mura in gura, femei cu care am avut ce discuta aveau varste cuprinse intre 27 si 35 de ani una din ele statea departe de mine si cealalta era maritata cu copil in rest celalalte doar citeste si abia zice ceva dupa cateva zile. Probabil internetul asta le-a schimbat mintiile sa se inchida in ele si sa nu mai interactioneze cu noi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu răspunde, caută pe alta.

| sofisis a răspuns:

Nu prezinti interes si iti raspunde doar de politete.

| Plato a răspuns:

Dezinteres

| Balanica12 a răspuns:

Singura varianta este sa nu-i acorzi chiar atat de multa atentie, acum are parte de atentia ta, trebuie sa eu dai si sa o iei. Adica da-i mesaj raspunde bine, daca nu incearca sa nu o mai bagi in seama o vreme ar trebui sa se intrebe (oare ce a patit, oare de ce nu ma mai cauta, s-a intamplat ceva, am eu ceva ). Asa sunt ele man fac pe figurantele la inceput si tot ele plang la urma... Sau e simai simplu poate nu te place si ei ii place de altcineva.