| alinox123 a întrebat:

Salutare, am un xperia mini st15i, si vreau sa stiu si eu daca este o setare ceva care sa pot scrie mesaje mai mari, pentru ca daca am scris o propozitie deja nu pot sa scriu mai mult ca face 2 mesaje, il am de 2 ani si am tot umblat prin el dar nu am gasit nimic... daca stie cineva va rog spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Te referi la mesajele sms?

Depinde cât de lungă este propoziţia scrisă de tine ( câte caractere are ) şi dacă ai scris cu diacritice sau fără!

Vezi detalii la linkul :
http://www.9am.ro/comentarii/articol/3348/Diacritice-n-mesaje-sms.html

Sărbători fericite!

| alinox123 explică (pentru bursuc001):

Iti multumesc de informare si foarte folositoare, si sper ca ai avut si tu Sarbatori Fericite.

| bursuc001 a răspuns (pentru alinox123):

Cu plăcere!

Da, totul a fost perfect happy

O zi frumoasă.