| annoonnimm a întrebat:

Salutare, sa va spun povestea mea... mie imi place de o fata de mult timp si ironia sorti la scoala stau cu ea in banca.Mie imi place tare mult de ea si nu stiu cum sa ii spun asta.Ei ii place de un baiat doar din faptul ca isi aranjeaza parul fain. El e mult mai mic de statura ca mine eu am 1, 71 el 1.50 si ea cam 1.60. Noi 2 glumim si ne intelegem foarte bine cand are nevoie de ajutor vine la mine. imi spune glume si rade la glumele mele ce sa inteleg din asta ii place de mine? dau funda.

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna. Nu vreau sa te supar, dar nu cred ca ii place de tine. Uite. Parerea mea e ca ea te crede un prieten bun, pe care se poate baza oricand cu orice. Daca vrei sa fie ceva intre voi, trebuie sa-i spui. Altfel nu ai de unde sa stii. Si daca iii spui nu se poate intampla nimic in afara de fapt k te va crede un tip foarte sincer si grijuliu. Si daca si ea te`ar place. Cu atat mai bine. Sper ca te-am ajutat. Adevarul, asta e singurul mod de a afla si de a stii ce sa faci in continuare. bafta. Daca se intampla ceva, spune-ne si noua. suntem curiosiiibatting eyelashes te-am tzucat :*

2 răspunsuri:
| AtAkUs a răspuns:

Pai i place de tine crede-ma daca rade la glumele tale e bine si poate ai putea sa iti faci si tu parul mai fain asa vei fii al ei funda plz casa am si eu 10

| NeedYouNow a răspuns:

Pai te poti apropia mult mai mult de ea, fii sincer si spune-i ce simti, este cea mai buna metoda de a afla adevarul.