| Ionut3D a întrebat:

am si eu o intrebare. E despre o fata care imi place mult dar nu imi dau seama daca ma place. Ne intelegem destul de bine rade la glumele mele... Va rog sa ma sfatuiti si pe mine. Sa imi spuneti si mie cum sa o abordez nu mi sa mai intamplat pana acum sa ma pierd asa in fata unei fete cand vreau sa ii spun ca o plac. Apropo eu am 16 ani si ea la fel.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te concentrezi asupra ei si ii zici cu calm ca iti place felul ei cum se poarta cu tine, vrand sa ajungi la o relatie stabila.

1 răspuns:
| Stuff a răspuns:

Relaxeazate ...fi sincer si spune-i ca o placi