| NYØ2002 a întrebat:

Simt mereu ca sunt ghinionist si batut de soarta! Si plang seara ca sunt ghinionist si ca viata nu e dreapta! Am 18 ani(facuti recent) si nu am avut niciodată prietenă și mă simt foarte prost! Cand ii aud pe astea de 14-15 ani ca au relatie imi vine sa mor! Eu sunt singurul care pana la varsta asta nu a avut măcar o relatie!
De 3-4 ani imi tot caut relatie si nu gasesc si cred că din cauză că sunt cel mai urat om din lume!
http://imgur.com/gallery/7mCHv5y
Aici☝️☝️☝️ poze cu mine!
Eu am 18 ani dar degeaba ii am ca par de 15-16! Cand spun altii ca am 15 ani ma face sa ma simt nasol si mititel si nu mai am stimă de sine!
Eu sunt diferit fata de ceilalti baieti de varsta mea:
-Nu beau alcool
-Nu beau cafea
-Nu fumez
-Nu mă droghez

Urasc Violenta,deci Jos Ranga,Stop Violenta!

Dar degeaba că nu sunt așa dezvoltat! Am aproximativ 1, 70-1,72m(nu mai stiu exact)
Se spune ca tigara,berea,drogurile te opreste din crestere dar eu cred ca e exact invers ca ele te dezvoltă!
Eu mă urasc din tot sufletul, si pe toti cei din jur ca ma tot jignesc de culoarea pielii! Simt ca degeaba trăiesc pe acest pământ ca am toate defectele!
Eu am tânjit dupa o relatie 4 ani de zile! Cand eram in scoala generala speram ca macar o sa am iubita in liceu dar ghinion ca nu ma place nicio fată! Din ce cauză? Ca sunt urat!
Viata e nedreapta cu mine! Plang si zi si noapte de ghinionul meu!

Nu mai rezist! Daca o mai tin asa pana la varsta de 19-20 de ani pe duc la curve!

42 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge o tunsoare ai prea mult par, poti incerca cu o tiganca e mai usor sa ai familie cu una de aia, unu zicea ca in Constanta multe romance se baga cu tigani.

| NYØ2002 explică (pentru mgtow):

Multe fete mi-au zic ca le place parul meu! nu e faza ca e parul mare! Asa e modelul meu creț! EU ma duc la frizer si ii spun să mă tundă doar la baze

| SG1995 a răspuns:

Stai calm bro nu ești singuru, eu am 25 și nici eu nu am avut nicio relație.

| NYØ2002 explică (pentru SG1995):

Hai cu mine la curve!

| SG1995 a răspuns (pentru NYØ2002):

Am fost bro deja.

| NYØ2002 explică (pentru SG1995):

Ai Facebook?

| SG1995 a răspuns (pentru NYØ2002):

Am, Sebastian Ghiuri, dacă vrei îmi poți trimite cerere.

| Cristina788 a răspuns (pentru NYØ2002):

Cum poți să spui așa ceva? Ai înnebunit. La curve se duc țiganii și cocalarii
tu ești dintr-o familie bună de ce vrei sa faci asta

| Nimeni10 a răspuns:

Esti cam disperat de viata.

| NYØ2002 explică (pentru Nimeni10):

Batut de soarta

| Nimeni10 a răspuns (pentru NYØ2002):

Nu esti singurul care esti asa, intelege.

| Dana1999 a răspuns:

Nu esti un băiat urat. Esti mai neîncrezător tu in aspectul tau. Arati bine pentru varsta ta. Cunosc si de 22 de ani care sunt mai slabi. Cat despre înălțime, sunt multi scunzi care au prietene. Lasă i pe aia de 14 15 ani cu iubite. Nu are de ce sa te frustreze ca n ai avut la varsta aia. Multi n au avut atunci. Unii au altii au de la 11 ani. Nu e important asta. Sunt multi de 18 ani fara relație. De acum ai tot timpul sa ti faci si daca vrei poti merge la prostituate, nu te încurcă cu nimic, poate te mai ajuta sa scazi din anxietate.

| NYØ2002 explică (pentru Dana1999):

Eu voi avea relatie atunci cand nu voi mai fi liber

| CosminCD a răspuns:

Eu cred ca daca te stresezi pentru asta, mai rau iti faci. Cu totii suntem diferiti - nu ai de ce sa te ingrijorezi din aceasta cauza. Vei avea parte si de relatii, dar nu te grabi si nu fugi dupa ele. Vei ajuge sa fii dezamagit.

| mdc98 a răspuns:

Relatia face totul in viata?

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

Da! Asta m-ar face fericit

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

As renunta si la suflet pentru una!

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

Toti au avut macar o relatie si primul sarut, dar ru nu am avut parte de asa ceva

| mdc98 a răspuns (pentru NYØ2002):

De ce?

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

De ce ce?

| mdc98 a răspuns (pentru NYØ2002):

De ce asta te-ar face fericit?
Ai doar 18 ani

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

Pentru ca imi doresc foarte mult o relație!
Toti la varsta mea au avut macar o relatie! Sunt ghinionist!
E o rusine ca la 18 ani sa nu fi avut nicio relatie!
Urasc sa vad pe astea de 13-14-15 ani cu relatie! Eu Tanjesc dupa una 3-4 ani! Am incercat mereu sa imi fac una dar am dat greș! Sunt abandonat de viata

| mdc98 a răspuns (pentru NYØ2002):

De ce ai dat gres? Ce s-a intamplat?

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

Nu mă plac fetele ca sunt urat ca dracu ai sunt inchis la piele! Si sunt si in Bullyng in orasul asta

| mdc98 a răspuns (pentru NYØ2002):

Tot vei gasi pe cineva.

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

Cand nu o sa mai am libertate

| mdc98 a răspuns (pentru NYØ2002):

De ce sa nu ai?

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

Pentru ca acum sunt liber! Am tot timpul din lume!
In septembrie trebuie sa trec in clasa a 12-a, adica m-ai am un an si gata.Ma duc la munca, lucrez si si noapte si nu o sa mai am timp de nimic! Asa-s patronii! Si bani o laie! Lucrez si Sambata si Duminica

| mdc98 a răspuns (pentru NYØ2002):

Deci sa inteleg ca doresti doar o relatie de moment.
Deci de la 23 ani incolo nu mai avem relatii ca nu mai avem timp nu?

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

Ca ne ducem la munca! Lucram zi si noapte, si sambata si duminica

| mdc98 a răspuns (pentru NYØ2002):

Si asta inseamna ca de cand mergem la munca zi si noapte nu mai ne facem relatii ca nu mai avem timp? Doar de la 18 ani cat timp esti in scoala? Atunci cum esti pregatit sa ai o familie, copii?

| NYØ2002 explică (pentru mdc98):

Eu nu vreau crâmpi, s-a inventat durex! Eu vreau sa am o iubita sa fiu doar in relatie daca stii ce zic

| Swetlly122 a răspuns:

Ieei hai cu Katalin Talent, jos Ranga Stopt violenta

| NYØ2002 explică (pentru Swetlly122):

Jos Ranga, Stop violenta?

| Swetlly122 a răspuns (pentru NYØ2002):

Daaa, nu știi tu că Katalin Talent spune asta? Caută pe YouTube

| NYØ2002 explică (pentru Swetlly122):

Ba da! Mereu spune chestia asta! El a fost batut si chinuit cand era lancasa de copii si a ramas cu traume

| Alex12Edi a răspuns:

Liniștește-te bro, și eu mai zic același lucru uneori dar acum că văd această postare mă bucur într-un fel că nu sunt singurul virgin la 19 ani. Dacă nu îți place fizicul îți recomand să începi o dietă sănătoasă și să începi un sport care îți place. De exemplu dacă mergi la sală un an de zile și te ții serios de treabă ajungi mai ceva ca unul care a făcut 5 ani de sală. Dacă ești slab poți să mai și trișezi în timpul când ții o dietă. Nu se observă nimic. Cât despre curve, dacă nu ai băut, nu ai fumat, nu te-ai drogat, nu bei cafea, nu îți văd rostul să mergi la curve. Decât să mergem la curve mail bine ți-ai lua ceva folositor, de exemplu, poți da de permis, însă de la anul că anul ăsta nu mai apuci cu nea covidu. Depui actele din ianuarie să fii sigur că o să fii printre primii. Dacă vrei o prietenă să iți faci o relație încearcă să vezi poate reușești cu colegele tale sau cele din gimnaziu sau cele mai mici din clasa a 9a a 10a.

| NYØ2002 explică (pentru Alex12Edi):

Eu caut o fata de minim 15 ani, perfect ar fi 16! Nu ii faza va sunt virgin! Ca n-am avut niciodata iubita si nici primul sărut! Toti la varsta mea au avut macar una singură! Cat despre corp! E ok, eu mai fac flotari pe acasă! Cauta-ma pe Facebook Antonio Gabriel, si intr-una din poze e cu corpul meu!

| Etrius a răspuns:

Salut.Nu te găsesc pe Facebook, dar te pot ajuta sigur.Dă-mi link către Facebook-ul tău în privat, si îți garantez că te ajut să rezolvi problema asta.

| Vulgaris a răspuns:

Calm,ca nici urat nu esti, (No homo, laughing ) eu zic sa te preocupe alte chestii, gasesteti un drum in viata, un job fa o facultate. Ca de fete o sa ai timp, crede-ma
Incearca sa vb cu fete, dar ca un tovaras, nu te pune sa te dai la ele, comporta. te frumos si ai sa vezi ca o sa ai si fete

| NYØ2002 explică (pentru Vulgaris):

Eu de abia trec clasa si tu vrei sa fac facultate?laughing)In septembrie trec in clasa a 12 si dupa trebuie sa ma angajez! Numai in armata e cea mai buna sansa sa intru! Si vreau sa imi schimb orasul neaparat!
De fete nu o sa am timp oricum! O sa fiu la munca, lucrez non-stop si noaptea si sambata si duminica!
Cand ma gandesc la viitor mi se intoarce stomacul pe dos!
Degeaba traiesc pe acest pamant ca am toate defectele!
In orasul meu nu m-am imbratisat nicio fata si cand eram la Iasi in tabara m-am bagat inseamna cu multe semne, le-am imbratisat, le-am si pupat! Eu sunt din Jud.Vaslui si in tabara erau din alte judete:Bacau, Iasi, Neamt etc
Am vazur o alta mentalitate, un alt vibe! In orasul meu nu o sa fiu impreuna cu nicio fată