| itsmebitches a întrebat:

Slabesc cand ma masturbez? adica cand imi ia 30 de minute sa ejaculez, dupa ce termin am tot corpul transpirat...

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabesti.La instalatia dintre urechi.

| Robbu a răspuns:

30 de minute? frate pai tu o faci de 3-4 ori pe zi?laughing cum naiba 30 de minute?laughing

| unknownn a răspuns:

Da,vezi ca slabesti vreo 20 de kg in 3 vieti.

| abNb a răspuns:

Nu slabesti laughing asta e o prostie, nu ai cum sa slabesti

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Tare asta laughing esti bun te bagam la categoria dume laughingrolling on the floor

| Oaste a răspuns:

Partea buna este ca faci muschi la mana dreapta ....sau stanga... si devi mai increzator

| Licurici07 a răspuns:

Daca ar fi adevarat ceea ce spui toate femeile ar face-o laughing)

| LuffyPirateKing a răspuns:

Te excitzi

| IceCream5 a răspuns:

Nu slabesti, doar iti creste par in palma.

| celmailung a răspuns:

Stai chill k nu slabesti in cel mai rau caz ti se micsoreaza sti tu ce.da asta se intampla 1 la 100 deci dai inainte.big grin