| Djnhsksldb a întrebat:

Sunt baiat si am 13 ani, cand ma masturbez (la filme porno) ejaculez in cam 5 minute, este normal?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru varsta ta cele 5 minute de masturbare continua, reprezinta o adevarata "performanta" mai ales in cazul in care filmul este cu adevarat... excitant. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal. Pentru a evita acest lucru nu te mai uita la filme porno.

| aCek1ng a răspuns:

Este normal.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Uita-te la desene ca e mai bine

| AliceNeye a răspuns:

Este normal. Ceea ce nu e normai, este ca ai 13 ani si te masturbezi la filme porno!

| ihatsam19 a răspuns:

Da, mie mi se intampla la fel

| Djnhsksldb explică:

AliceNeye vrei sex?