| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Stie cineva daca o femeie cu nanism, micuta de inaltime poate avea relatii sexuale cu un barbat de inaltime obisnuita in conditii normale ca sa zic asa?
Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stiintific vorbind vaginul unei femei mici de inaltime e la fel ca a unei fete normale, desi da se poate

| RAY a răspuns:

Da ce inaltime ai?

| Manuel86 a răspuns (pentru RAY):

1m 70 si ea 1m 17

| RAY a răspuns (pentru Manuel86):

Eu spun ca puteti face sex acuma cu a face copil nu stiu

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA poate intretine relatii sexuale fara probleme. Vaginul este un organ musculos care se poate intinde destul de mult, ceea ce va facilita penetrarea si de catre un penis de marime normala/medie a unui barbat obisnuit, dezvoltat normal.

| Manuel86 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am inteles, multumesc!

| Emilian65 a răspuns:

Da, se poate face sex normal, chiar daca ea este mai mica de statura.