| PîrvuVladimir a întrebat:

Salutare, TpU.Am 13 și ani și m-am masturbat astăzi destul de tare și cam vreo 10-15 minute.A ieșit lichidul în mai multe etape, iar în ultima etapă a ieșit destul de mult și un fior a trecut de sub capul penisului până în testicule și în abdomen puțin. După asta m-am "gâdilat" vreo 3-4 minute,dar doar când îl atingeam, aveți idee de la ce?

Menționez că vizionam un film deocheat și m-am excitat destul de tare.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ai avut primul orgasm. Cu timpul vor fi mai pronunțate și mai plăcute.

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Este ceva normal, ești la începutul pubertății și testiculele tale încep să producă spermă.

| Shinderiu a răspuns:

E normal, a da și probabil e sperma sau lichid preejeculator. Dar cel mai posibil spermawinking