| NicoGamerHD a întrebat:

Salutare TPU am avut o relatie acum 1 an in care iubita mea vroia sa faca sex tot ce vedea ea vroia sex eu ma gandeam ca poate o pierd daca nu fac am stat pe ganduri 1 saptamana la rand si cand ma gandisem la acea intrebare am prins-o cu alt barbat in pat si ea spunea ca sa ii acord o alta sansa ca nu stie ce a fost cu ea nu stiu ce am avut inima franta si nu am stiut ce sa fac dupa ce s-a terminat credeam ca voi muri de suparare si toate cele ne gandeam si la o familie si la un copil cateodata dar na a fost sa fie imi puteti da niste sfaturi ca daca mi se va mai intampla asemenea lucru sa accept sau sa refuz
P.S:fata era blonda foartea frumoasa varsta 26 de ani dar na ma gandeam si la sanatatea mea cum sa fac asemenea lucru si cum sa stau cu o femeie care adora stiti voi imi puteti da niste sfaturi de aia am apelat la voi MERCI

9 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Fratie o sa fii batut de toata comunitatea de barbati din tara pentru ca nu ai satisfacut femeia la timp.
dupa numele de pe TPU "gamer"...tit dai seama de multe

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti un fraier..ca sa ma exprim frumos, normal ca biata fata se duce si cauta la altul care ii ofera sex, daca tu esti un FRAIER!

| Emilian65 a răspuns:

Tu fa-ti o prietena de varsta ta si las-o pe ea sa se distreze cu toti baietii din sat(oras).

| Lawliet14 a răspuns:

O panarama. Gaseste-ti o fata cuminte, asa ca tine! Si mai vedeti voi pe urma, ce si cum. Dupa o panarama n-are rost sa plangi. Parerea mea.

| Jardelin a răspuns:

Pai de ce ai stat o săptămana sa te gindesti? Ai văzut ce s-a intimplat? Alta data sa iei decizii mai rapid!

Lăsînd gluma la o parte, las-o băiatule! Nu e de tine! La explozia de noi cazuri de infectare cu HIV, care s-au înregistrat in ultimul timp nu știu cum de mai ai curajul sa mai stai cu ea!

| Miladincaa a răspuns:

Sexul ar trebui sa fie un lucru placut pentru ambii parteneri, poti sta linistit nu tu esti vinovatul. prietena ta, din ce spui tu, pare nimfomana, iar in asemenea cazuri a-i putea fi si sperman, ea tot o sa mai vrea.
pe viitor incearca sa fi mai atent pe cine alegi, e foarte posibil sa fie o persoana nepotrivita. totusi nu te ingrijora, indiferent cat de trist a-i fi dupa o despartire, oricat de distrus a-i parea, viata merge mai departe cu sau fara respectivul /respectiva. asta ti-o spun din experienta

| BzT a răspuns:

Deci, nu ai fost foarte explicit, ai facut sau nu sex cu ea?
Daca DA, e tarfa mare, daca nu, a avut si ea nevoile hormonale propriuzise, oricum e tarfa fata.
Sfat pentru viitor, fa sex, nu cu ea, intr-o relatie (nu e neaparat dar vad ca asta vrei), fa sex bro`, mult sex, cu prezervativ nu exista nici un pericol.

Daca intrebai ce sa faci cu ea, nimic, e tarfa. Dar pe viitor nu refuza sexul, mai ales intr-o relatie, in primul rand o fata "cuminte" va crede ca nu o placi iar o fata "nebunatica" isi cauta alt "instrument".

Funda?big grin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru BzT):

Ce judecata retardata, cu ce drept o faci tarfa? doar pentru ca vrea sex? tind sa te informez ca a vrea sex este o nevoie fiziologica NORMALA fara de care omul nu poate functiona

| BzT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu pentru ca vrea sex, pentru ca era intr-o relatie cu altcineva cand a facut-o, doamne, putea sa-i "dea papuci" in cel mai rau fel, prin sms, fara nici o explicatie si tot iesea mai bine, si scapa de pseudonim, plus ca baiatul cica "I-A PRINS" asta cred ca inseamna ca era la el acasa sau la ea, unde el avea intrare libera, deci era ceva cat de cat serios. Oricum a inselat de aia o numesc tarfa!