| Cattalina a întrebat:

M-am desparit de iubitul meu deoarece eu credeam ca ma isneala cu cea mai buna prietena i-am dat papucii si apoi am alfat ca el nu vroia sa ne despartim, rveau sa m impac cu el, cums a fac? eu il iubesc inca dar nu-s tiu daca el mai simte la fel... imi puteti zice cum sa procedez? dau funda va rog ajutati-ma... nuv reau sa il pierd crying

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E mare problema cu "crezutul" asta.Niciodata nu trebuie sa acuzi un om fara a avea dovezi clare.Eu daca as fi in locul lui nu m-as mai fi impacat cu tine, pentru ca mi-ai dovedit ca nu ai incredere in mine. Daca il iubeai dadeai dovada de destula inteligenta pentru a asculta varianta prietenei tale si a lui si de a le pune cap la cap

| Cattalina explică:

Bun... dar at dc am vazut mesaje de la el in telefonul prietenei mele "te iubesc" " nu vrei sa fi cu mine fara sa afle cata?" straight face [ onutzu ] numai ca ea i-a zis nu ca ii o prietena buna ^^hee hee

| aura_1762 a răspuns:

Daca nu e de mult timp si ai observat ca nu se da la nici o fata pune pe cineva sal intrebe
bafta