| Bastanul2018 a întrebat:

Salutare TPU, am fost la o doamna/ domnișoara și am făcut dragoste cu ea, iar întrebarea mea este, de ce atunci când făceam sex normal, nu simțeau absolut nimic, iar după câteva minute m-am uitat sa văd dacă este înăuntru sau nu? Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Silwian a răspuns:

Pai daca inaintea ta au mai fost vreo 10 in acea zi ....este normal sa nu simti nimic! Ai mai dat si banii de pomana!)))

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cel puțin a întrat nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa simți daca ai fost la una de aia că s in pi.da cat groapa marianelor

| Bastanul2018 explică (pentru anonim_4396):

Pai ***, n-am idee, posibil?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bastanul2018):

Fără doar și poate garantat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare băgați picioru' in ea și vezi daca îți poți tăia unghiile laughing

| Silwian a răspuns:

Pai si era in interior? Sau dadeai pe langa?))

| Bastanul2018 explică (pentru Silwian):

Culmea culmilor e ca era înăuntru?

| Silwian a răspuns (pentru Bastanul2018):

Pai daca inaintea ta au mai fost vreo 10 in acea zi ....este normal sa nu simti nimic! Ai mai dat si banii de pomana!)))

| Paendeo12 a răspuns:

Poate doamna/domnisoara avea muschii vaginali slabiti, asta insemnand un vagin mai larg. Daca domnisoara era de fapt doamna, ar trebui de retinut ca in timp, vaginul isi pierde din elasticitate, nemai fiind ca o "domnisoara".

| Bastanul2018 explică:

Scz, greșeală de tipar