| M1hai a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare, am un prieten si vrea sa sa lase de masturbat cu poate face acest lucru happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sa-si faca o prietena si cu rabdare va face sex cu ea si se va lecui de masturbare.

9 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Deci sa inteleg ca vrei sa renunti la obiceiul asta...

| wolder a răspuns:

Sa caute o IUBITA!

| M1hai explică:

Nu cred ca functioneaza laughing

| Felys a răspuns:

Dar de ce sa se lase, oricum nu deranjaza cu nimic, nu e un drog ca sa fie nevoit sa renunte sa nu pateasca altele mai rele, e ceva fiziologic si nu ii face absolut nici un rau

| ζøvعღ a răspuns:

Cu grija.Cauta-ti o iubita!

| xTremeAl3x a răspuns:

Pai se poate cumva... anume sa gaseasca alta activitate sa stea in aer liber la padure, poate chiar sa mergeti la un lac ceva ca sa uite asa repetat pana ii scade pofta de practicat masturbare funda te rogpuppy dog eyes

| EgroegD a răspuns:

Să se lase de masturbat, nu poate. Să reducă timpul alocat întâlnirilor cu sinea, poate happy Cum? Iubită, prietenă, parteneră de sex, sau cum vrei să numeşti persoana de sex opus cu care întreţii relaţii sexuale.

| Darius3 a răspuns:

Nu poti daca ti crescut testosteronu nu ai cum sa te lasi

| MickeyD a răspuns:

Cu multa vointa!winking