| DroGhy a întrebat:

Salutare, o intrebare simpla. Daca m-am masturbat si dupa fara sa ma spal dupa cateva ore am avut contact sexual in care m-am udat si eu jos ca barbat nu stiu de ce, fara sa simt ca ejaculez se poate ca acea persoana sa ramana insarcinata?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Singura problema este ca stai prost cu igiena. Intre timp ai mai dus si mana pe la gura.

| Emilian65 a răspuns:

Da, dacă era în perioada fertila este posibil sa fi rămas gravidă.

| Goete a răspuns:

Adica ejaculezi cand te mastuebezi si cand faci sex, nu?

| Mopmop a răspuns:

Trebuie intai de toate sa iti faci o regula generalabig grinUPA fiecare activitate sexuala faci dus sau macar te speli local. Apoi; ca o paranteza urmaresti partenera ta sexuala daca face acelasi lucru.
De ce trebuie sa te speli?
Asta pentru ca secretiile ramase sunt un mediu propice in care se pot dezvolta BTS-uri.
Revenind la intrebarea ta...nimeni nu poate sti cu exactitate.50% 50% sanse da sau nu.

| SociopatuI a răspuns:

Sansele tind spre zero, mai ales daca ai urinat intre timp. Persoana pe care ai penetrat-o era in perioada fertila?

| DroGhy explică (pentru SociopatuI):

Nu stiu in ce perioada era din pacate. Eu imi fac griji de la faptul ca nu m-am spalat si ca m-am umezit jos inainte de contact sexual. Nu am simtit ejaculare, doar ca m-am udat.

| SociopatuI a răspuns (pentru DroGhy):

Acea umezeala cel mai probabil este secretia vaginului femeii care se ocupa de lubrifiere. Stai fara griji, esti safe.