| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tpu.Am o mare temere, deci pana acum am stat cu fete dar nicio relatie serioasa adica nu am avut primul sarut.Si acum tocmai m-am combinat cu o fata cu 3 ani mai mare care are un pic de experienta si sa fiu sincer ma tem de primul sarut, oare o sa isi dea seama ca e primul?

2 răspunsuri:
| Bybyutzzzz a răspuns:

Nu o sa isi dea seama, plus ca nu este ceva rusinos ca nu ai avut primul sarut, asta inseamna ca ai asteptat persoana potrivita, careia ii vei arata cat de mult o iubesti, oricum atunci cand o vei saruta vei uita ca e pentru prima oara si te vei simti foarte bine, a da, si sa nu fii prea emotionat pentru ca nu ai de ce

| darkimpulse7777 a răspuns:

Auzi tu nici o data nu ai sarutato pe mama ta? e exact acelasi lucru doar ca e cu iubita... si apropo pentru fete orice sarut e dulce daca e cu tipul potrivitwinking_