| anonim_4396 a întrebat:

Hey.am o problema.nu doream sa o impartasesc cu nimeni pana acum insa..deci eu am 14 ani si pana acum nu am avut primul sarut ori primul pupic sau chiar prima imbratisare reala de la un baiat..ma simt nasol ca vad tot felul de fete care sunt in diferite relatii si mi as dori si eu insa nu prea am cum din cauza mamei .sincer...chiar mi as dori sa am si eu o prima relatie (mi au placut multi baieti insa nu am stat cu nici unul)

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de un baiat si pastreaza secretul sa stiti numai voi!

| Cosmina6622 a răspuns (pentru andrei1237):

Cam greu. happy de fiecare daca cand incerc gasesc doar baieti mai mari ca mine laughing

8 răspunsuri:
| CryForYourLove a răspuns:

Unde scrie ca mama ta trebuie sa afle?!

| Cosmina6622 a răspuns (pentru CryForYourLove):

Pai da dar ea afla mereu tot.am un frate mai mare si ma enerveaza atat de tare ca ii spune mamei tot -_-

| CryForYourLove a răspuns (pentru Cosmina6622):

Eh..si eu fac la fel si sunt constienta ca va afla.dar tot ma riscbig grin
Si pe fratele tau mituieste-l, sau puneti-va de comun-acord si fiti uniti, cam asa ar trebui sa fie fratiihappy

| andreeamaria1999 a răspuns (pentru CryForYourLove):

Imi place cum gandesti laughing :* :3

| Cosmina6622 a răspuns (pentru andreeamaria1999):

Ce i mai? laughing

| Cosmina6622 a răspuns (pentru CryForYourLove):

E un mic (e mai mare ca mine, da, ironic laughing ) dracusor! nu ma lasa sa fac nici o miscare fara sa i spuna mamei laughing ma omoara!

| CryForYourLove a răspuns (pentru Cosmina6622):

Incearca sa gasesti ceva cu care sa il ai la mana.