| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tpu.Am o mare temere, deci pana acum am stat cu fete dar nicio relatie serioasa adica nu am avut primul sarut.Si acum tocmai m-am combinat cu o fata cu 3 ani mai mare care are un pic de experienta si sa fiu sincer ma tem de primul sarut, oare o sa isi dea seama ca e primul sarut?

5 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Mare bai ai, mai baiete! n-o mai pupa, ****-o!

| rechinosu a răspuns:

Comunicarea este cheia rezolvari.

| raluk27 a răspuns:

Nu o sa-si dea seama. Nu conteaza la a cata relatie esti, primul sarut e in majoritatea cazurilor stangaci, pana te obisnuiesti cu persoana respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si c`e crezi ca daca isi da seama te paraseste! profita de experienta ei. succes

| ananyyo a răspuns:

Hai, curaj! si daca isi da seama, ce? pe mine m-ar flata sa fiu prima laughing