| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema si am nevoie de parerile voastre...Eu am 14 ani si am un prieten de aceeasi varsta cu mine, sunt cu el de o saptamana dar nu comunicam prea des dar il plac mult.Si de curand am cunoscut un alt baiat(15 ani) care vrea sa aiba o relatie cu mine.Eu tin cont ca totusi am un prieten cu toate ca nu comunicam prea des dar il plac mult... Iar acestui baiat nu stiu cum sa ii spun ca nu se poate nimic intre noi fara sa il ranesc.Va rog ajutati-ma! Promit funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Chrisstine a răspuns:

Pai poti sa ii spui ca ai la momentu actual un prieten si ca acum nu se prea poate sa fi-ti impreuna.asta asa in modu asta frumos ca sa nu cumva sa il ranesti ca poate cum u il plaki pe prietenul tau asa s-ar putea sa te placa si el pe tine iar daca i-ai zice intr-un mod mai dur l-ai rani. daca esti multumita de rasp. fundabig grin pup si bafta

2 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Si Oprah revine dupa pauza.

| radupk a răspuns:

Zi " imi pare rau dar nu se poate lega o relatie intre noi pentru ca eu sunt cu alt baiat de o saptamana si no pot sa ma despart de el ca am promis ca vom fi imreuna tot timpu... funda?