| killera a întrebat:

Salutare tpu..am o problema cam ciudata.dar cemai! M-am indragostit foarte tare de un baiat dar am prieten care habar n-are de el,n-are permis.n-are masina, n-are de niciunele.Nu ca sunt materialista dar n-am mai iesit la un suc de numai tin minelaughing. Baiatul de care m-am indragostit culmea,are prietena cica o iubeste-d'aia accepta sa se vada cu mine waiting. Nu il merita, credeti-ma.Si el ma place, de ap 6 luni a tot asteptat sa ma despart de actualul dar n am reusit:si acum nu mai stiu ce vreau. Cert este ca,sunt alta persoana in preajma lui,parca imi tremura tot corpullaughing.Iar cu actualul, monotonia e la ordinea zilei. Ce ma sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Gandest-te si tu macar o data la o alta persoana decat tine si lasa-l pe asta cu care esti, n-are rost sa ii faci viata grea; apoi poti sa te duci sa-ti cauti fotbalist

| killera explică (pentru greyhound):

Uoff mare dilema dar multumesc!happy

| Jackul336 a răspuns:

Discuta cu prietenul tau despre monotonie; decat sa inseli mai bine gasesti o cale de separare demna; daca ar exista vreo una cat de cat demna e bine