| AlexData a întrebat:

Am o problema mai ciudata dar va rog sa nu radeti de mine.
Am 17 ani si prietena mea 18, ea este virgina.
Am ramas ieri acasa amandoi si am inceput sa ne giugiulim.Eu am inceput sa ii ating zona intima si dupa 2 minute m-a atins si dea( Masturbare reciproca)Capul penisului meu era uscat si m-am gandit sa-l umezesc putin.Cand l-am lubrifiat cu degetele,am pus mana si pe zona ei intima(am realizat si am sters mana imediat). Inainte sa vina la mine ma masturbasem, fara ejaculare.Acum intrebare si va rog mult.sa nu radeti de mine.Ramane insarcinata sau sunt eu foarte panicat? Noi doi vrem sa avem o familie mai tarziu, nu acum.Va rog sa nu radeti de mine, ea e prima mea prietena.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu are cum sa ramina insarcinată.

| AlexData explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sigur? sad

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexData):

Sigur, stai linistit si mersi pentru fundă.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi gravida.

| Tovarasul a răspuns:

Spermatozoizii mor in contacul cu aerul, nu supravietuiesc prea mult timp deci sunt sanse de 0% sa o fi lasat insarcinata

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Stai linistit sunt zero sanse ca prietena ta sa ramana insarcinata, puteti face linistit oral si anal sau intre sanii, igiena dupa este esentiala insa, spermatozoizii sunt destul de rezistenti dar daca nu ajung in vagin sa fecundeze vreun ovul sunt slabe sanse de sarcina