| StEfaNnnN a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare pentru fetele dupa acest site. Daca nu ati placea un baiat... si ati fi doar prieteni l-ati lasa sa va tina in brate si mai ales sa va tineti de mana chiar si atunci cand stati jos pe o banca(sau oriunde altundeva) fara sa va dati drumul la mana? Sau astea ar fi niste semne prin care ii aratati ca il placeti pe respectivul?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Daca o fata te place nu trebuie sa o faca neaparat pentru cum arati ci sunt si alte aspecte! Nici o fata nu te va lasa sa o ti in brate sau de mana daca nu vede cel putin un iubitel in tine -ia aminte!

1 răspuns:
| Jukutzel a răspuns:

Oare? Tu ce crezi? Normal ca te place. Cine s-ar tine de mana cu cineva daca nu simte ceva pentru el.