| Iheartyou18 a întrebat:

Am o intrebare, dar sigur voi fi inteleasa greșit. De ce in ziua de azi fetele se dau atat de mult la baieti..de ex la mine in clasa sunt fete care tot timpul se pun la toti baietii in brate, îi iau de mana, îi pupa etc.ok, e o joaca, dar pana unde, mai ales ca unele au si prieten si eu daca as fi baiat nu mi-am placea sa imi vad prietena asa dragastoasa cu alti baieti..acum vreau sa stiu si parerea voastra happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu le mai este rusine.

| Lavii007 a răspuns:

Si eu in clasa am asemenea colege. Fac asta pentru a primi atentie si pentru a parea populare ca toti baietii is dupa ele.

| aurora23 a răspuns:

Si la mine in clasa e la fel si tot nu inteleg.De ce?

| Iheartyou18 explică (pentru aurora23):

Si eu ma intreb ce vor sa arate prin asta.

| HPPJATO a răspuns:

Fetele din ziua de astazi se dau atat de mult la baieti pentru ca sunt obsedate dupa relatii. Vor ca toti baietii sa le placa si le place sa arate cat de misto sunt ele cu atatia prieteni, ca isi schimba prietenii ca pe sosete. Vor sa para ele asa mai bitchy doar de fatada.