| BossKlauX2015 a întrebat:

Am si eu o mica problema care tine de relatii. Mentionez ca dunt baiat si este vorba despre bff meu, care este fata. Ea este singura de aproape un, a trecut cu greu de ex-ul ei, i-a cam luat canteva luni si in sfarsit a ajuns la concluzia ca e un (nu vreau sa critic), trecem peste laughing dupa el sunt singurul baiat care se poate mandri ca sunt mai special, adica noi putem vorbi despre orice, de foarte multe ori suntem si perversi. Am facut anumite chestii, dar nu vreau sa dau din casa, insa aceasta a spus de multe ori ca cu mine "'are curaj da faca multe" dar in acelasi timp spune ca "nu poate ajunge sa faca nimic cu alt baiat decat din cauza ca nu se poate detasa de ex si numai cu el ar putea sa o faca". Nu este un joc psihologic, insa va cer ajutorul cum as putea sa o "cuceresc" si sa ajungem prieteni cu beneficii happy. Ofer funda

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pune-te intr-un genunchi si cere-o

| LoveSleep a răspuns:

Nu poti, pentru ca gandesti prost situatia.
Ati facut chestii perverse pentru ca esti "bff-ul ei" si pentru ca vrea sa experimenteze si sa invete lucruri pe tine pentru ca cu tine are curaj, tu nu o judeci si nu vrea sa se faca de ras cand suge o p a care ii place cu adevarat. A ta e doar pentru exersare.

Cum ziceam, pui problema gresit. Daca vrei sa o cuceresti, o pierzi. Daca incerci sa o faci sa faca sex cu tine pe motiv de "plictiseala" s-ar putea sa mearga. Cu placere