| nuconteazacinesunt_1308 a întrebat:

Of am nevoie de ajutorul vostru. Nu stiu, cum as putea sa cuceresc un baiat, care e genul mai serios, stie ce vrea de la viata si nu e foarte interesat de fete (de fapt nu prea are timp de fete)?

Stiu ca dragostea cu sila nu se poate dar eu daca nu incerc ceva nu pot sa imi dau seama de nimic. Si nu doar sa-mi dau seama, vreau sa-l cuceresc!
Pur si simplu nu ma pricep, ce ar trebui sa fac? Fara sa il speri?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai prefa-te interesata si incet incet incearca sa il cuceresti. Daca as fi in locul tau, m-as preface ca imi plac unele chestii care ii plac si lui si as deschide subiecte pe temele respective iar apoi as bate apropo-uri gen ce mult ne potrivim...etc big grin
Succes!big grin

1 răspuns:
| another_emo_girl a răspuns:

Pai stiu eu un truc care poate sa te ajute sa intre in vb cu el.afla ce il intereseaza, si fa niste materiale pe niste foi referitoare la ce i place lui.cand treci pe langa el, fa'te ca scapi una din foi, si atunci cand te apleci sa o iau, da'le drumul celorlalte. daca e gentelman, o s ate ajute si o sa intre in vb cu tine. daca nu reactioneaza in nici un fel, lasa o foaie in urma. o sa o ia si o s aintre el in vb cu tine, ca trebuie sa iti dea foaia, nu?

succes!