| AlexT a întrebat:

Salutare TPU, ca tip care tocmai a terminat liceul, sunt si eu curios: Cam cum sunt relatiile in facultate? In afara de faptul ca intalnesti mai multa lume noua, e ceva mai special, care-mi scapa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neutrino are dreptate. aici nu mai e nebuneala din liceu, dar sunt numai inganfati. "perosane " care sunt prea bune sau "sus" ca sa mearga cu autobuzul sau chestii prostesti de genu. numai patetici crescuti in puf care se cred deasupra altora.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, dar este o lume ce se doreste superioara.

| ElenaSA a răspuns:

Poti sa te imprietenesti cu multe persoane de la diverse specializari, facultati. Mergeti impreuna pe terase, in cluburi, invatati impreuna, imprumutati cursuri de la unul la altul, colaborati.