| Drxx_Mihai_1990 a întrebat:

Ce cadou să-i fac iubitei de Valentine's Day? Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Nu cred ca intr-un cuplu trebuie sa faci ceva de sarbatori inexistente. La noi nu exista asa ceva.
In fine, trebuie sa specifici cate ceva despre ea, pentru a primi sugestii.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te descurci tu, sa fie orice numa mana goala sa nu fie prezenta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cadoul ideal? Un obiect ''dragut'' confectionat din plus. big grin

| Plato a răspuns:

Ce reprezinta "Valentine's Day"?

| Drxx_Mihai_1990 explică (pentru Plato):

Sincer sa fiu nici pe mine nu prea ma interesează, e o sărbătoare împrumutată de la Americani. Dar na, într un cuplu trebuie... normal este pe 24 de dragobete

| Plato a răspuns (pentru Drxx_Mihai_1990):

Nu cred ca intr-un cuplu trebuie sa faci ceva de sarbatori inexistente. La noi nu exista asa ceva.
In fine, trebuie sa specifici cate ceva despre ea, pentru a primi sugestii.

| Eireann a răspuns:

Eu zic sa o scoti in oras la o cina romantica si apoi un film, spectacol sau cincert, depinde ce ii place ei. Daca o iei de acasa poti sa ii aduci flori, altfel nu prea are sens ca nu e comod sa duca flori dupa ea toata seara. Daca locuiesti singur poti sa pregatesti tu o cina romantica pentru voi doi. Pentru fete conteaza timp petrecut impreuna cu iubitul mai mult ca lucruru materiale.

| yardiemarian a răspuns:

Vibrator cu 2 capete. Funda te rog.

| Plplv a răspuns:

Valentine's day nu e o ocazie pentru cadouri deosebite. Eu optez pentru flori și ciocolate, poate și un urs de pluș?