| dAnIeLcLaUdIu a întrebat:

Buna TPU.
imi da careva niste idei cu ce cadou i-as putea lua iubitei de valentine's day...(e primul valentine's )
dau funda!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Flori,ciocolata si invita fata la un film sau pizza

| Lisa01 a răspuns:

Gandeste-te la ceva original care sa aiba legatura cu relatia voastra.Nu cumpara prostii din alea specifice de care sunt pline magazinele.

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru Lisa01):

M-am gandit si eu la asta...ca nu stiu o inima de aia cu i love you e prea des foloosita
dar tot nu am idei...si inecerc sa gasesc ceva

| vRemi a răspuns:

Un trandafir si o cutie de bomboane sau un ursulet.
Eu asa am facut si nu am regretat ca nu am luat altceva.

| Zerathull a răspuns:

Un filipinez ca majordon si vezi sa se numeasca Kwang Pi Taw Del Toro.

| banell a răspuns:

Daca e primul e simplu un randafir si un parfum si te-ai scos simplu si eftin, vezi k au astea la avon parfumuri de dama super misto si eftinehappy

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru banell):

Neee...
to late...to small..to bleahhh
trandafir ii dau si fara ocazii speciale... vreau ceva mai " nou " sa zic asa....si incerc sa fiu si eu odata romantic laughing)

| banell a răspuns (pentru dAnIeLcLaUdIu):

Eee pai atunci o vacanta la Parislaughing

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru banell):

Binee baaa... hawai...si bora bora
laughing

| Karolina05 a răspuns:

Pai daca cu adevarat tii la ea ...cred ca pentru o fata ar fi mununat sa-i faci o surprisa nemaipomenita cum ar fi o inimioara in fata usii din luminari cu un ursulet in mijloc ...sau daca nu e pentru tine genul asta daruieste-i un ceas, trandafiri mai multi, sau ceva o poza mare cu voi doi ..deja gindeste-te ce poti face din astea.

| Edy1998 a răspuns:

Ai putea sa-i dai o ciocolata Milka si un buchet de Trandafiri findca e primul valentine's day impreuna o sa conteze mult, Bafta
Funda?

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru Edy1998):

E primul.dar avem ceva luni in spate..si nu suntem la primul cadou sa zic asa