| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU

Citiți tot ca să înțelegeți????

Am și eu o,, poveste de dragoste" dacă pot sa-i spun asa

Bun deci eu am 24 de ani și de vreo 8 luni vorbesc cu o indianca pe Instagram.ați auzit bine????????o indianca(Mumbai mai exact)

Vorbim pe Instagram de vreo 8 luni în care ne am sunat pe video call..adică ne-am văzut între noi nu e ceva scam.

La început era ceva normal..eu vorbeam despre țara mea și ea despre a ei.(în primele 2 luni de vb)

Mie imi place de ea nu pot sa zic ca nu..si ea arată asta chiar dacă nu mi-a spus-o.îmi spune,, Dear"(în gluma crede ea)

Bun deci faza e ca eu am mai fost odată În vacanta acolo unde e ea(I orașul unde sta ea) și I am spus câteva lucruri care mi au plăcut acolo și ea mi-a spus ca dacă o sa ma mai duc vreodată pe acolo sa-i scriu ca imi va oferi un tratament de oaspeți sau ceva.(ma rog..ma lungesc cam mult)

Asa ca m-am gândit, am vb cu niște tovarasi(băieți și fete) și ne am decis sa plecam în India..im vacanța..fix în orașul ei..suntem 6.

Plănuiesc sa ma vad cu ea când ajung acolo. evident fără tovarășii mei????✌

Vreau sa știu la ce ma pot aștepta.(asta e întrebarea de baza)

Știu ca m-am lungit mult dar asa trebuia sa o spun

$Funda cel mai bun raspuns$

Apropo nu știu la ce tratament de oaspeți se referă dar sper ca nu e ce cred eu.

Încă odată... funda cel mai bun.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am o prietena indianca si am lucrat cu multi indieni in birou si toti mi-au spus la fel, sa nu merg neinsotita in India ca nu-i safe pentru mine sau pentru o familie singura, uenori si cu ghid sau excursie organizata sunt atacati, jefuiti si violati.

Apoi, India este cea mai scarboasa tara, unde saracia este atat de mare ca ei se caca in raul Gange si tot cu apa aia gatesc mancarea. Toti, dar absolut toti prietenii mei care au vizitat India au facut dezinterie si au venit cu cea mai proasta impresie despre India.
https://atlas-geografic.net/de-ce-indienii-polueaza-fluviul-gange/

Nu recomand o excursie in india, ca nu-i safe, se opresc autobuzee cu turisti, se fura, se violeaza femeile, se talharesc si se bat barbatii, ca indienii saraci, disperati ajung sa fure la drumul mare.
Majoritatea indiencelor sunt mincinoase si puturoase, dar le inteleg, fac tot ce pot sa scape de saracia lucie de acolo.
Un sfat: fugi de India si indience!
Viziteaza Tailanda, Vietnam, Japonia, China, Cambodgia dar nu India!

| relian a răspuns:

laughing vorbesti cu o indianca, dar nu ai spus ca ce vorbiti mai exact, amical, sau tu ce ginduri ai, ea ce ginduri are?

Tu din cate povestesti, ai giduri de calarit, asta e clar laughing dar nu cred ca si ea ar avea astfel de ginduri cu tine, ma refor doar asa la o aventura.

Te duci in India pentru o femeie ce vorbesti pe internet laughing fara sa stii macar ceva clar.
Pfff e bun si asa rau.Chestia e ca ai mai fost acolo, asa ca nu mi se pare o idee grozava.
Daca era alt oras, alta zona, macar mai te plimbai, mai vedeai si altceva.

Deci nu te astepta ca ajuns acolo, aia o sa vina, o sa te vezi cu ea, dar nu te gandi ca gata sare aia pe tine sa iti faca felul laughing
Nu stiu ce vezi, sau ceti plac indienii laughing is cam naspa, parerea mea, arata ca tigancile, ca tinganii majoritatea din ei.

Nu stiu daca put, pot sa intreb pe aici pe cineva care lucreaza cu indieni, pentru ca s-ar putea sa puta, scuze sa miroase, asa cum miros si negrii, au pielea cu miros specific.

Daca te duci la ea acasa si face mincare, cred ca ai toate sansele sa ajungi pe la spital laughing pur si simplu put, este f putin spus ca put, pur si simplu idi dai duhul, daca stai cand fac aia mincare laughing

Asa c eva nu am mai vazut niciodata la alta natie.Nu poti cred sa rezisti mai mult de 15-20 minute laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Nu ne mai plac româncelerolling on the floor
Serios acum,de ce indianca?
Cât despre "tratamentul de oaspeți",poate fi o ironie, din moment ce zice in gluma "dear".
Părerea mea e că dacă nu te doare, nu te legi la cap și mai ales cu o indiancahappy
Cine știe din ce grup infracțional o face parte și te trezești traficat și tu, si prietenii tai.
Din moment ce din prima nu a menționat nimic de vreun tratament, înseamnă că ceva nu e ok la mijloc, eu as avea grija!
Cheers! thumbs up

| anonim3248 a răspuns:

Tratament de oaspeți înseamnă că te primește în casa ei ca și cum ai face parte din familie și stai la masă cu toată familia ei.

| anonim3248 a răspuns:

Mai bine nu te duci în India.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ne intereseaza idioteniile astea e treaba ta cu cine vorbesti.

| Yuki0799 a răspuns:

Adică vei fi tratat că parte din familia ei la ea acasă. Dacă chiar îți place de ea urmeazăți inima, și ce dacă e indiancă, tot este o persoană.