| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU(știu ca am mai pus aceasta intrebare dar am trecut la următorul nivel)

Bun deci o sa scurtez povestea

Am 24 de ani și de vreo 8 luni vorbesc cu o indianca (ea are 22)
Mie a început sa-mi placa de ea și ea da semne ca ma place...I am povestit ca am mai fost în vacanta la ea în Oraș(în Mumbai)..si mi-a spus ca dacă o sa mai trec pe acolo sa-i scriu ca să ne întâlnim.

Mi am cumpărat bilet de avion și ma pregătesc sa plec in India în 4 ore.(Evident ca nu ma duc singur..plec cu tovarasii)

Vreau sa știu ce pot păți dacă fac asta.

Chestii de baza:

1.Am vorbit în engleza(e limba officiala)
2.E mai deschisa la ten..eu am văzut nu mai indience mai închise la ten(spunea cineva ca sunt țigănci). femeia e albă, dansează, are chestie de aia pe frunte.
3.Nu ma duc acolo ca să fac sex sau sa ma duc la c$urve(stau 7 zile..si o sa ma vad cu ea în câteva din acele zile)...îmi place de ea și ca personalitate și de fața ei și de tot.
4. Femeia e moldel(amator) nu e de aia street food sau ce au mai spus unii(posibil de asta sa-mi fi plăcut. ca e model????)
5. După cum ați observat e posibil sa fiu nebun.dar îmi plac aventurile de genul(la călătorie ma refer nu la altceva)
6. Tipa a mai spus ca îmi va face un tratament special de oaspeți(sper ca face mâncare bună).I am povestit de noi..si ea a zis ca ei sunt mai buni la suflet.
7. Orasul ei e destul de curat. fața de restul indiei..nu e ca și cum ma duc într-un transeu.

●Vreau sa-mi spuneți la ce ma pot aștepta dacă fac asta
Și sa va dați o părere despre indieni. dacă aveți prieteni, cunoștințe sau dacă știți câte ceva despre ei.

La ora 4 plec.o sa fiu pe barba mea cum s ar spune..si ce o fi Aia va fi..noroc ca mai am prieteni cu mine.
●Din scurtat povestea parcă am dat mai multe informatii●laughing

Funda la cel mai bun răspuns. sănătate și dați-vă o părere aici

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In India saracia este atat de mare ca indiencele se prostitueaza si danseaza pentru oricine plateste, de aici si modelelingul sau ce mai crezi tu ca face ea cinstit, fara sa stii ce face in realitate.

Evident ca stie engleza, ca asta fac jumatate din India, invata engleza fiindca mai toate call center-ele din lume s-au mutat in India, ca-s foarte ieftini indienii.
Dar si cele mai mari scam-uri sunt tot in India, unde ti se golesc conturile bancare, fraude la nivel foarte inalt samd.
Am lucrat cu o echipa de contabili din India pentru 2 ani, si i-am gasit smecheri, puturosi si aroganti. eu le verificam munca, si le trimiteam emaluri cu modificari de jurnale, cu intrebari, cu diverse instructiuni si ei nu raspundeau prompt, ci dupa 2-3 zile.
Am lucrat si in Australia cu indieni din india si pot spune ca nu-i nici o diferenta intre ei, chiar daca unii sunt mai albi la piele si altii sunt mai negri, sunt inteligenti dar sunt puturosi si extrem de smecheri.

Mergi sa vezi, dar sa nu iei nimic de valoare la tine, fara bijuterii, fara bani, cardul bancar sa aiba o limita ca sa nu ramai cu contul gol si sub nici o forma sa nu-i spui ca ai casa ta, sau ca ai munca si bani in cont. da-te drept un om sarac!
Ai grija ce mananci si unde mananci, ca dezinteria este la ordinea zilei acolo.
Ia-ti asigurarea de sanatate sa fii acoperit ca in caz de boala, sa nu platesti sute de mii de dolari pe spitalizare si medicatie.

| Andrei96gggh a răspuns (pentru Violleta2022):

Ms pentru tot..sincer din câte am văzut dai sfaturi utile si vii si cu argumente...ms pentru tot..momentan sunt la un hotel în India cu prietenii..si mâine probabil o sa ma vad cu acea fată.o sa revin cu detalii sa spun dacă a fost cum ai zis tu.
(Nu știu dacă am făcut o chestie rea sau bună.dar mi-am luat cardul cu mine..chestii de valoare nu știu. am o brățară de argint..hainele sunt oarecum normale. 150fiecare haină pls adidașii 180..de lei Evident. dar nu cred ca au o treaba cu hainele mele. încă o data mersi pentru tot faci o treaba foarte bună.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei96gggh):

Bucura-te de vacanta asta si sa speram ca nu vei avea nici o problema.
Fii sceptic si precaut, ca sunt sanse sa fie pe bune sau sa risti.
Mergi numai insotit de prietenii tai si doamne fereste, daca dispari sa anuntati imediat Ambasada Romaniei.
Si apopo, nu manca nimic de pe strada (ce este gatit adhoc pe strada) ca risti dezinterie. mananca la hotel sau la un restuarnat, unde cat de cat au apa curenta si spala vasele, gatesc cu apa curata samd.
Concediu placut!

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca intentiile tale sunt de bun simt, nu pot decat sa zic have fun! Si nu ne fa tara de ras.laughing O colega de facultate era in relatii bune cu o familie de indieni care traieste de multi ani in Romania.Cel mai probabil si in cazul tau, fata n-a fost crescuta in stilul ala dur, traditional specific lor, de aceea situatia pare relaxata.

Vezi ca ei au diferite grade de iutenie, deci daca iti gateste si spui ca iti place foarte iute, s-ar putea sa ai parte de o surpriza.laughing Dieta lor influenteaza destul de mult inclusiv mirosul pielii in general.Au asa o aroma specifica pana si in casa, sper ca o vei gasi interesanta.In caz ca te macina hormonii, folositi totusi prezervativ!

| Andrei96gggh a răspuns (pentru dullcat):

No,no nu s genul care sa facă asa ceva chiar dacă ne știm de 8 luni..ne știm doar pe ecrane..nu o sa ma macine hormonii deoarece știu ce vreau.

Sunt la un hotel în India..suntem sănătoși toți. maine o sa ma vad cu ea cel mai probabil.(parcă au mai făcut curat.)?

| dullcat a răspuns (pentru Andrei96gggh):

Bine atunci.E fain sa profiti de imprejurari si sa vizitezi orice prinzi. Daca era asa nasol cum zice Violeta nu se mai ducea niciun turist acolo.

| ywar a răspuns:

Am vazut pe National Geographic o serie de documentare foarte interesante care se chemau: "Singur, printre straini". Sper sa nu ajungi acolo.

| Andrei96gggh a răspuns (pentru ywar):

Am ajuns bro..sunt la hotel cu prietenii..ma pregătesc sa plec in oraș.(e puțin mai curat decât data trecuta când am fost.)

Suntem vii si sănătoși.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei96gggh):

Cum mai esti Andrei?
Au trecut 3 zile, ce impresii ai?

| FindMyName a răspuns:

Ce contează asa tare părerea noastră despre indieni? Dacă tie îți place fata, vorbește cu ea. Dacă noi toți vom spune că nu sunt ok indienii, o lași? Nu. Doar părerea ta contează, iar noi dacă ne vom spune părerea, va fi în zadar. Și la ce sa te aștepți? Îți face o mâncare bună și aia e tot, mai vorbiți. va plimbați dacă vreți. Nu văd altceva ce sa se întâmple?