| PîrvuVladimir a întrebat:

De câteva luni am o problema:Ma dor testiculele cand sunt excitat sau cand penisul meu se afla in stare erecta.E normal? Tin sa spun ca atunci cand ma masturbez o fac pentru putin timp (30 sec-1 minut). Acest lucru nu cauzeaza niciun efect.
Sunt la pubertate.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Te dor testiculele atunci cand in ele se acumuleaza prea multa sperma sau cand esti prea excitat. Dar, cu timpul aceste dureri trec si totul va fi normal.

1 răspuns:
| Viitorulapropiat a răspuns:

E normal sa te doara..sunt in dezvoltare. Ejaculezi sau tii in tine?