| 2002mihnea2002 a întrebat:

Salut,e normal daca am 17 ani cand ma masturbez sa rezist sub 1 minut daca sunt excitat si 2-4 minute daca nu sunt excitat?
Ce as putea sa fac sa rezist mai mult?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

,,Ce as putea sa fac sa rezist mai mult?''
Pentru a rezista mai mult ar trebui sa detii o experienta sexuala reala si destul de lunga fiindca doar in acel caz ejacularea se va produce mult mai tarziu, sau doar in momentul dorit de tine. Pentru a reusi sa ajungi la o asemenea performanata, in primul rand ar trebui sa ai o relatie reala, adevarata si cat mai stabila cu o prietena/iubita si practicarea, intretinerea unei activitati sexuale destul de indelungate uneori chiar si de 1-2 ani. Multa sanatate!

1 răspuns:
| 2002mihnea2002 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt si virgin, deci nu am experienta