| AmpullenKurr a întrebat:

17 ani fara 2 luni.
-Ma masturbez la dus, nefiind extrem de excitat, ma gandesc la orice in afara de sex, rezist si 20 de minute.
-Sunt excitat, ma uit la un porn, ejaculez si in mai putin de 1 minut.

Ce se intampla? Dati-mi si mie niste sfaturi.Sunt virgin, dar probabil n-o s-o fac mereu la dus cu prietena ca sa ma tina mai mult. E normal?

4 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

EU am aproape 16 ani si vreau so eu sa ma scap de masturbare, un sfat bun ar fi sa incerci sa faci sport.Iti zic eu un sfat aiurea dar merge.

| dia200 a răspuns:

Pai casa dureze mai mult incearca sa faci exerciti cu prosopu pentru ai intari si lui muschi (cand ii sculata lasa un prosp nu ff mare pe el si incearca sa il incorzi casa se risice asa face muschi)

| MisterAnswer a răspuns:

Fratilor treaba cu frecatu obiectivului poate inceta numai la comanda creierului. Adica pui punct. Stai 20 de minute pentru ca a devenit monotonie.Sa ti.o iei la l*ba zilnic.Cand o sa te vezi cu o fata si cand vei face si sex cu ea, o sa vezi ca nu o sa.ti mai arda de asa ceva. Sfatu meu e urmatorul( ca sa nu ne indepartam de subiect) Lasa XXX'urile si in baie gaseste.ti alta ocupatie.(eu stiu canta, gandeste.te la masini...) Acum ma poti injurahee hee.

| Jeryko a răspuns:

Huuu labagiulelaughing