| RaduIustin a întrebat:

De ceva timp am o problema cam ciudata (vreo 2 luni). Cand am pantalonii pe mine, nu mi se scoala, dar cand sunt dezbracat (la pielea goala) mi se scoala instant. Nici nu o ating. E normal? Ma tem sa nu am o problema de erectie. Inainte imi provocam erectie si cand eram imbracat. Sa nu vad raspunsuri naspa.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Poate porti pantaloni mulati si iti afecteaza circulatia sangvina.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu este normal. Consulta un medic urologsa chiar medicul de familie.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Depinde de stimuli si la ce te gandesti.
De regula pantalonii mulati stimuleza eractia.