| Indragostit112 a întrebat:

Salutare, TPU. E gresit sa pui sentimente intr-o persoana cunoscuta pe Internet si sa visezi ca poate intr-o zi o sa ajungeti sa va intalniti si sa fiti impreuna? E gresit sa speri?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Să pui sentimente?
Eu cred că ai o imaginatie bogată, prin intermediul căreia visezi la o iubire precum în telenovele.

| RAY a răspuns:

E doar o amagire, fetele vb cu tine din plictiseala, vor doar discuti atat, asta am invatat eu din cei 15 ani de socializare virtuala, ele nu vor nimic, multe au iubit real dar mint, asa ca sfatul meu lasa indragosteala virtuala si vezi de cv real, repet fetele nu vor nimic decat daca sunt atrase de tine, daca nu e atrasa profita de tine

| Emilian65 a răspuns:

Nu este gresit.

| Bogdan70001 a răspuns:

Daca jucati pe b-hood va meritatiwinking

jk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e gresit, e patetic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e indicat pentru că îți creezi așteptări care te vor dezamăgi cel mai probabil. Succes!

| Justme79 a răspuns:

Tu esti in masura sa stii asta pentru ca tii legatura cu aceea persoana si in functie de acest aspect poti sa iti dai seama daca merita sau nu cand vorbesti cu ea ce sentiment iti transmite pe ce anume se bazeaza conversatia samd eu zic ca merita in unele cazuri tongue

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Nu e gresit dar trebuie sa ai grija sa te asiguri ca persoana merita sa o intalnesti in viata reala. Da-i timp sa o cunosti cat de cat. Un caz fericit este ca eu asa mi-am cunoscut iubitul love struck

| Veltorb a răspuns:

Nu e greșit și nici patetic cum spun unii, dar nu ai dat prea multe detalii despre relația actuală dintre voi adică dacă vorbiți mult online și sunteți apropiați există șanse, dar trebuie să fi realist și să nu îți faci speranțe prea mari ca după să fi dezamăgit și să suferi, să sperăm că ți se va îndeplini visul. Eu unu am avut câteva relații cu persoane întâlnite online deci nu e imposibil asta e sigur. Mult noroc!