| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,Tpu.Imi place de o fata dar nu sunt sigur ca ea ma place(cred ca nu). Marog,stau cu ea in banca si ea nu stie ca o plac dar sora ei GEAMANA crede ca da(ceea ce e adevarat,deci ma descoperit).Si vreau sa oi fac sa ma placa, dar asa discret, si nu stiu cum.Va rog sa nu spuneti raspunsuri de genu:„Spune-i ce simti"pentru ca suntem prieteni foarte buni, iar daca afla va fi ceva ciudat intre noi si nu vreau asta, decat daca aflu si stiu 100 % ca ea ma place, atunci da, ii spun.Deci ajutati-ma va rog.Dau funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Invit-o mai des la plimbare, la un suc, etc. Daca accepta si Sambata si Duminica inseamna ca ce e in regula. Altfel n-ai cum.

7 răspunsuri:
| Clausd10 a răspuns:

Daca te aude tatal lor, eu zic ca te rupe pe genunchi. Daca tu inca mai urmaresti CN, atunci ea sigur se uita la DC. Propune-i intr-o zi dupa ore sa o conduci pana aproape de casa, vorbiti despre orice, apoi propune-i un suc intr-o zi. Daca accepta... ai castigat-o. Succes.

| AlexBot a răspuns (pentru Clausd10):

Nu cred. Tatal lor nu e asa

| Clausd10 a răspuns:

Era o gluma. Ulterior am dat un sfat serios. Succes

| AlexBot a răspuns:

Buna idee happy

| AlexBot a răspuns:

Buna idee

| catal1n07 a răspuns:

Esti norocos. Daca te refuza una, poti sa mai incerci odata la cealalta... Ai sanse duble laughing

| AlexBot a răspuns (pentru catal1n07):

Da dar mie imi place doar de „EA" nu de geamana ei, chiar daca sunt identice