| xXNikeXx a întrebat:

Salutare TPU incepe scoala in septembrie si vreau sa am si eu patratele (vreau sa mentionez ca am trecut la liceu eu sunt de la tara si ma voi duce la liceu la oras ) imi puteti daca pot incepe sa fac acest program de antrenamente :
luni:8 abs (dimineata) marti nimic, miecuri iar 8 abs s.a din 2 in 2 zile doar 8 abs e bine? vreau sa mentionez ca nu stiu nici de alimente sa consum sa nu spuneti piept de pui sau mai stiu eu ce ca nu imi permit in fiecare zi sau sa iau pastile, ori cu gantere ca nu am nimic de sport vrerau sa fac acasa toate exercitilehappy vreau sa mai precizez ca am 13 ani jum 1, 69 si 55 kg este bine?
p.s scuze de categorie nu stiam unde sa pun

Răspuns Câştigător
| LiVeeee a răspuns:

Prietene,ma doare fix in pl ce consideri tu despre parerea mea, eu doar am zis si mai zic incaodata faptul ca si taranii sunt ca si oraseni, ca nu ii suporti tu sau alti e strict problema voastra!winking

12 răspunsuri:
| grab a răspuns:

De ce nu ai cautat tu mai intai la sectiunea Sanatate?

Sunt deja tone de posturi acolo pe tema asta.

Succes!

In principal totul in cazul asta se face din dieta, pentru aspect. Daca vrei si forta atunci da exercitii intense.

Bafta!

| Cristiann25 a răspuns:

La 13 ani la liceu? In fine. Taranii vor sa arate si ei bine dar degeaba ca tot se vede omu de la tara.

| LiVeeee a răspuns (pentru Cristiann25):

Poi si daca el e de la tara, care e problema pana la urma? Tot om e si el ca si restul.

| Tr0lled a răspuns (pentru LiVeeee):

Da ma 13 ani la liceu?

| LiVeeee a răspuns (pentru Tr0lled):

Eu nu m-am legat de varsta lui, eu m-am legat de faptul ca si taranii sunt oameni, toti suntem la fel indiferent unde locuim.

| Cristiann25 a răspuns (pentru LiVeeee):

Uite ca eu nu suport oamenii de la tara. Poti sa comentezi si tu si oricine vrea eu am mai spus si in alte comentarii spun omului in fata ce am de spus nu pe la spate.Parerea ta e 0 pentru mine asa ca nu trebuie sa te obosesti sa mai scrii.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru LiVeeee):

Exact, sunt de acord cu tine, ce daca ii de la tara, si eu sunt si pentru asta am intalnit multi ciobani de oras prosti si analfabeti ce put ca naiba (am crescut partial la oras)...

| LiVeeee a răspuns (pentru Cristiann25):

Prietene,ma doare fix in pl ce consideri tu despre parerea mea, eu doar am zis si mai zic incaodata faptul ca si taranii sunt ca si oraseni, ca nu ii suporti tu sau alti e strict problema voastra!winking

| Clawd3lw a răspuns:

Baga mai multe abdomene si poti lua si niste proteine.

| xXNikeXx explică (pentru Clawd3lw):

Nefolositor:@ de ce o fi pus astia pentru castigarea tricoului sa comenteze toti butii raspunsuri ca ale tale :-l?

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Buna! Pai nu ai nevoie de bani ca sa arati bine! İn primul rand trebuie sa faci mult sport! Fa 4 serii a cate 20 de abdomene! Poti sa faci si flotari tot 4 serii a cate 20.

Poti sa mananci orice in afara de dulciuri, paste fainoase. Sa mananci mai multe legume si fructe!

Sa stii ca nu e o rusine ca stai la tara si nu iti permiti anumite lucruri! Ce ti-am scris mai sus sa faci, nu costa bani... Multa bafta si sper ca te-am putut ajuta!happy

| xXNikeXx explică (pentru BeautifulAngelOana):

Ai inteles gresit laughing) am bani am casa am vila am baie nu ma crede tu asa sarac laughing

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru xXNikeXx):

Sorry,nu te cred sarac! Am dedus asta din ..nu imi permit sa mananc pui in fiecare zi... İmi cer scuze, daca m-ai inteles gresit. Sorry