| RX22 a întrebat:

Mie imi place de o fata pe care am imbratisat.o la scoala mai vb prin pauze... Dar in ultimul timp nu cred ca ii mai pasa de mine ce as putea face?

3 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Nu ai ce să faci ca să îi schimbi atitudinea față de tine. Ar fi ok să te mai bagi în seamă cu ea să vezi dacă mai e interesată să discute cu tine. Fii mereu acolo pentru ea si fă-o să se simtă comod în prezența ta. Poate își va schimba puțin părerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ai putea face altceva decat s-o cauti, sa-i scrii, sa-i vorbesti? Dar stai, orgoliul, (care de altfel e doar o stare ce ne trage in jos) nu ne-ar putea "da voie" sa facem asta nu?winking big grin tongue laughing

| Paul7z a răspuns:

O palma peste cur o va inbunao, La mine merge