| kitty00 a întrebat:

O intrebare ca ciudata, deci am fost cu un baiat nu mult timp si mi-a spus ca nu mai vorbeste cu mine. Joi si vineri a vorbit cat de cat cu mine adica m-a intrebat ce fac, etc. Atunci cand nu veneam la scoala o intreba pe prietena mea cea mai buna daca nu vin in ziua aceea la scoala, cand sta in pauze sta intr-un loc in care sa aiba privire fixa la o persoana si cred ca la mine ca de fiecare data cand eu radeam/zambeam ma uitam pe furis la el si el se uita la mine insa mai era o fata de care ii place in spatele meu si am impresia ca de fapt la ea s-a uitat, iar atunci cand vorbeam cu el imi facea diferite complimente :d. Oare inca ma mai place? Si cum l-as putea face gelos sau sa ma placa sau sa vorbeasca cu mine? big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Luchius a răspuns:

Daca vrajelile astea care ti le-a zis ar fi adevarate nu crezi ca ar fi cu tine in momentu asta si nu ti-ar fi zis sa nu mai vorbiti? Nu tot ce zboara se mananca.

5 răspunsuri:
| Luchius a răspuns:

Ma indoiesc ca inca te place, avand in vedere cat de "panarama" e baiatu, dc sa il faci sa te placa? Eu chiar nu va inteleg, zici ca aveti orgoliul pe minus.

| kitty00 explică (pentru Luchius):

De ce ti se pare ''panarama'''?

| Luchius a răspuns (pentru kitty00):

Ti-a zis ca nu mai vorbeste dupa tine, se uita dupa alta..etc.Intr-o relatie normala ar trebui sa fie ori da ori nu, nicidecum a ca poate, a ca mai vedem. daca te placea nu iti zicea sa nu mai vorbiti.

| kitty00 explică (pentru Luchius):

Pai fata la care cred (subliniez: cred) ca se uita voia sa fie cu el si cand l-am intrebat daca ii place vreo fata a spus ca ea e un pic draguta insa eu chiar daca sunt mai mica sunt muuuult mai draguta decat oricine din intreaga scoala...

| Luchius a răspuns (pentru kitty00):

Daca vrajelile astea care ti le-a zis ar fi adevarate nu crezi ca ar fi cu tine in momentu asta si nu ti-ar fi zis sa nu mai vorbiti? Nu tot ce zboara se mananca.

| angrydriver a răspuns:

Incepe sa flirtezi cu alt baiat si vezi cum se comporta