| RX22 a întrebat:

Cum pot face o fata sa ma placa daca ea probabil ma uraste. (Dar intr-o zi am imbratisat.o vb prin pauze la scoala) ce as putea face... In ultimu timp nu.i prea pasa de mine. Celui mai bun raspuns ii

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Poarata-te frumos si fii un om de nota 10 din toate punctele de vedere, nu exista vreun fel de formula magica.

1 răspuns:
| Anonimaaiafashion a răspuns:

Pai primul pas ar fi sa te imprietenesti cu prietenele ei si să le spui ca iti place de ea, si ele cel mai probabil o sa incerce să vă facă lipeala