| KasdfghjNY a întrebat:

Salutare TPU happy miem place de o fata :X dar ea il place pe altu. cum fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| PsT_6707 a răspuns:

Nu merge asa mecanismu' happy daca nu ii place de tine, nu ii palce scurt... dar ca sa te mai consolezi, baga-te cu ea in seama, fii un bun prieten cu ea si sincer si ai sa vezi ca poate e mai bine asa happy bafta

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Dovedeste-i prin comportament ca esti mai bun decat respectivul. da-i atentie, fa-o sa se simta speciala, fa-o sa aiba incredere in tine, incearca sa ii fii un sprijin moral si sa ii fii alaturi cand ii e greu.consoleaz-o! conteaza mult!
funda?

| Candice a răspuns:

Vopseste-te in albastru si tunde-te chel happy o sa-i placa laughing))

| LICU a răspuns:

Nu te chinuii daca il place pe altul singura speranta e aceea de ila sa no placa