| KasdfghjNY a întrebat:

big grin. miem place de o fata love struck cum fac sa aflu daca si ea ma place? ma inteleg foarte bine cu ea. radem pe mess chesti din astea. sfaturi cum pot so cuceresc pls. funda res voturi. pls help big grin

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Cand vb cu ea pe mess... spune-i ca o iubesti, iar ea o sa-ti raspunda.si dupa aia o s-o ceri de prietena
daca refuza...inseamna ca nu simte nimic pentru tine...si nu merita sa mai umbli dupa ea
dar sfatul meu este sa-i spui ceea ce simti ca sa nu fie prea tarziu
eu stiu ce inseamna sa fie ceva tarziu...este groaznic

pa, pa

| ZaKid a răspuns:

Fratele meu, nu mai puneti intrebari de genul " cum sa aflu daca ma place "! Tata, nu o lua in nume de rau, dar du-te si intreab-o fata in fata...Si daca cumva o apuca rasul` ala dement de care nici eu nu scap cate odata rolling on the floorlaughing Spune-i ca vorbesti serios!

| KasdfghjNY explică:

Vam urmat sfaturile si ma place putin cesa fac in continuare?

| Lion_9677 a răspuns:

Pai dai si u de ziua indrgostilor un cadou frumos apoi ii spui glume o faci sa rada si sa se simta bine in compania ta si apoi dupa vreo luna dupa ce v-ati imprietenit i spui ca iti place de ea si o intrebi si pe ea daca ii place da sau nu de tine