| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, revin cu o poveste scurta, dar lunga laughing.
Nu stiu daca mi-ati citit celelalte 2 povesti, dar in povestea asta, povesti reale, din viata mea personala, am sa va vorbesc tot despre niste aventuri, mai exact ultimele mele aventuri cu fetele, si prin ce momente amuzante, placute, penibile am trecut, sperand sa va amuz si sa va umplu putin starea de plictieala.
Bun, pe la inceput de an, adica prin Ianuarie, mi-am propus sa renunt la femei o perioada, sa nu imi mai pierd vremea gandidu-ma la ele, sa nu mai ies cu ele la intalniri, sa vorbesc cu ele pe whatsapp, Facebook, etc. Mi-am propus sa imi incep un stil de viata diferit, unul care o sa imi aduca un statut social, dorind sa locuiesc singur, sa fiu independent financiar si sa ma maturizez putin, luandu-mi in spate niste responsabilitati. Nu a durat mult, timp de vreo luna, am incercat sa fac urmatoarele chestii ca sa ma ajute sa imi ating un potential maxim: fara **** sau porno; exercitii fizice zilnic; fara zahar, sucuri, mancare nesanatoasa; sa nu deschid laptop-ul; dusuri reci, sa meditez; sa citesc zilnic; si in principiu sa reflectez la viata mea, ce vreau sa fac cu ea. Nu stau sa explic de ce am vrut sa fac lucrurile de mai sus, fa si tu niste research-uri pe google. Ideea e ca ma ajutau sa imi ating un nivel de intelegere si cunoastere, puteam sa ma concetrez pe niste lucruri din viata mea mai bine.
Am avut in plan sa imi deschid niste business uri cu niste prieteni, dar am esuat, deoarece dupa vreo luna a venit ziua mea, si dupa a venit un prieten din Anglia pe care nu il mai vazusem de ani, si am tinut-o tot asa saptaman de saptamana renuntand la ce imi propusesem.
Incepusem sa uit de ce faceam toate chestiile de mai sus, nu le mai vedeam rostul, aveam ce imi doream, nu imi doream sa ma maturizez, sa ma mut singur, imi pierdusem motivatia, o luasem pe obiceiurile celelalte, mancam din nou numai porcarii, ma masturbam zilnic, ma jucam dota o groaza, nu mai citeam, deveneam un pierde vara.
Am tinut-o asa o perioada, avand niste perioade de revenire la ideea principala, dar esuam dupa cateva zile, cazand prada placerilor simple si viciilor proaste.
Eram constient ca o iau in jos, dar nu imi pasa, imi ziceam mereu ca saptamana viitoare o sa incep, si nu se intampla niciodata.
Acum, am zis ca o sa va povestesc de intamplarile cu fetele, ei bine, v-am povestit un pic despre mine, ca sa va dati seama in ce punct al vietii eram si sunt de fapt.
Ma suna un prieten intr-o seara, ca daca vreau sa merg cu el la Activity, cu el, gagica-sa si inca o colega de a lui gagica-sa. Am acceptat. Baietii probabil o sa isi dea seama ca inainte sa accept am intrebat cum e tipa, daca e buna, si el mi-a zis ca e buna, numai ca sa merg, dar cand mi-a dat poza cu ea, am vazut o fata de la tara, nu foarte frumoasa, imbracata simplu, nemachiata. Prietenul asta imi spune ca tipa e virgina si ca e nebuna dupa sex, vrea neaparat sa o faca cu cineva(informatii primite de la gagica-sa). In mine se aprinsese ceva, ne mai facand sex de vreo 4 luni. Am iesit in seara aia, era Duminca, la Universitate, in spate la spital, ma rog, ideea e ca era undeva in oras. A decurs foarte frumos seara, ne-am distrat, ras, baut. La plecare ne-am hotarat sa ne mai plimbam putin, s-a intamplat sa mergem in grupuri de 2, el cu gagica-sa si eu cu cealalta tipa. Am inceput sa vorbim si nu stiu de ce, dar am simtit ca impartasim niste lucruri comune, ne-am mai plimbat prin centrul Bucurestului, dupa care ne-am despartit, eu plecand cu tipa asta, sa ii zicem Ana happy, la metrou. Am avut un oarecare sentiment ca tipa m-ar placea, asa ca ajuns la Unirii, eu trebuia sa schimb peronul, i-am zis ca mi-ar placea sa mai vorbesc cu ea, si i-am cerut telefonul, dar a zis ca imi da FB in schimb, am acceptat, am pupat-o pe obraz prieteneste si am plecat.
In seara aia am continuat sa vorbim pe FB, si am hotarat o noua intalnire zilele viitoare. Am iesit cu ea in parc, in Oraselul Copiilor.
Am o rutina, ma vad cu ele la Metrou la Brancoveanu, ca stau in apropiere, si le iau frumos la MegaImage, le zic sa isi ia ce vrea de baut, eu imi iau un Cidru mereu, (stiu, eu ma fac la pasarica in timpul liber). Si-a luat si ea la fel, dupa trebuie sa traversam strada, si acolo o iau de mana, ii zic haide pe aici luand o de mana, ele o sa ma tina mereu, dupa nu le mai dau drumul pana nu ajungem langa o banca, de obecei le duc direct la privelistea inspre casa poporului si centrul bucurestului, fiind un punct inalt, se vede foarte frumos, mai ales seara, se vad luminile cladirilor si bucurestiul, dar in acelasi timp se vede si parcul.
Dupa ce am facut toate de mai sus, ne-am asezat pe iarba, si am scos castile, am inceput sa ascultam muzica. Am o ditamai lista cu tot felul de melodii in telefon, ne-am jucat putin ghicind melodii vechi. Am terminat de baut fiecare ce am avut de baut si am inceput sa vorbim despre copilaria noastra.
Se facuse racoare, am plecat si ne-am dus inspre Tineretului, la foisoare. Acolo am vrut sa aflu, tot printr-un joc cateva lucruri despre ea, asa ca i-am propus jocul intrebarilor, joc in care fiecare pune pe rand cate o intrebare si trebuie sa raspunda sincer. Am aflat ca a mai fost cu un singur tip inainte, ca era virgina si inca cateva chestii happy. tot atunci, am dat sa o sarut, prima data m-a refuzat, si amuzat fiind ca m-a refuzat, i-am zis ok, nici eu nu voiam sa te sarut oricum. Nu a mai durat mult, dupa o scurta conversatie am dat sa o sarut din nou si m-a sarutat. Nu stia sa sarute deloc, a venit direct cu limba, avea o limba asa tare, parca incerca sa ma violeze, o baga fortat la mine in gura, nu misca buzele, in orice caz, nu stia. I-am zis ca nu se pricepe, ca ii dau 4, crezand ca glumesc, dar nu glumeam, cu toate ca glumeam, laughing. Am dus-o acasa, ca se insearse, ia stand in regie.
Am iesit la urma abia in weekend, ia lucrand toata ziua plus facultate, nu avea timp prea mult liber. Mi-am zis ca ar fi interesant si dragut, sa mergem la Ikea laughing, nu ma judecat, asta am gandit atunci. Si asta am facut, am mers in Ikea, cu autobuzu, viata de student, ce sa fac. Ne-am jucat pe acolo putin, facand pe cumplul proaspat insurat, testam paturile si restul lucrurilor de pe acolo laughing. De acolo plecati, am mers in Herastrau, ne-am plimbat putin, dupa ne-am asezat pe o banca, era pe la 5-6 dupa masa, inca era lumina afara, iar ea tot tragea observam sa o pipai, ba pe picioare, ba pe sani, sa o sarut, statea toata pe mine, problema e ca treceau constant oameni prin fata noastra, nu prea puteam, pentru ca eu unu voiam, daca era dupa mine, eu o si faceam acolo, dar dupa eram vedeta la Stirile PROTV. In orice caz, a zis sa mergem la ea la Camin, si asta am si facut. Ajunsi in camera de camin, ea virgina fiind, nu stia ce sa faca, am luat-o direct la mine in brate, avea o camasa pe ea, am vrut sa i-o dau jos, dar nu a vrut, inca avea semne de rusine, mi-am dat seama ca nu voia sa para genul ala de fata, era mult prea rapid pentru asta, totusi constiinta ii zicea nu. Eu mi-am dat seama ca voia, cu toate ca zicea nu, o sarutam din ce ince mai intens, dupa care bagam mana frumos pe sub camasa, si nu a mai rezistat, a cedat, si-a dat camasa jos, nu avea sutien, avea sanii exact cat palma mea, foarte moi. Ea statea in bratele mele, era rosie toata la fata, se excita, eu o sarutam pe sani, ba pe gura, dupa vreo 15 minute de facut asta, cu lumina aprinsa in camera, ne-am dat seama ca e geamul deschis, si din caminul alaturat, aveam cativa privitori care se uitau cu spor, de rusine ea si-a pus camasa peste sani, iar eu am tras repede jaluzeau laughing. Ne-am amuzat pe seama asta, am vazut ca nu o deranjase, ba chiar cred ca o excita. I-am zis sa se puna in pat, am inchis usa si am stins becul. Era pat de camin, adica oriunde stateai, in alta pozitie decat culcat pe lung nu puteai sta. m-am chinuit mult, ea tot incerca sa zica ca nu vrea sa faca nimic, eu stiam ca vrea, semnele de virgina se vedeau. Am tras mult de ea, dupa ce am reusit sa ii dau si pantalonii jos, ii dadusem si eu pe ai mei, am incercat sa o fac, macar sa imia tinga si mie penisul, incercam sa o ajut, sa o fac sa inteleaga cam cum functiuneaza, dar nu voia, ii era rusine, nu stiu exact motivul, dar era foarte reticienta, nu voia deloc sa il atinga, am devenit putin agresiv, am inceput sa o sarut pe sani, si sa ii strang sanii mai tare in maini, am coborat usor si i-am bagat degetul in pasarica si surpiza, a intrat, ba chiar foate usor, am bagat si al 2lea deget, ea deja ma tinea de gat tare si gemea, era moarta, puteam sa ii fac orice, nu era constienta, am facut asta putin... pana cand mi-a sunat alarma la ceas, era 10:50, trebuia sa iau metroul spre casa, nu puteam sa dorm la ea, plus ca venea si colega ei de camera, si nu voia sa o vada cu mine.
Am plecat nefutut si super excitat, pe drum stateam si ma gandeam ca m-a mintit, ca nu e virgina, ceea ce nu cred ca era fizic, dar psihic era.
S-a intamplat ca urmatoarele zile sa refuze sa ne mai vedem, si m-a bagat in ceata, de ce?! Mi-a zis ca are timp sa se inteleaga, ca nu vrea sa mai se gandeasca la mine o perioada. Am inteles, i-am zis ok..., si a trecut vreo saptamana timp in care nu ne-am vorbit.
S-a intamplat sa aflu de la prietenul asta al meu ca de fapt gagica-sa, fiind prietena buna cu Ana, i-a zis motivul pentru care nu s-a mai vazut cu mine. I-a zis ca sunt urat, ca nu ii place de mine. Nu fusese prima data cand mi se intamplase, oarecum tipul a ezitat sa imi zica, stiind ca o sa imi raneasca egoul. Pe moment mi-am zis ca poate are dreptate, problema era ca mi se parea ironic, eu credeam acelasi lucru despre ea, nu imi placea fizic, dar imi placea personalitatea ei, plus ca ma intalnisem cu fete mult mai frumoase decat ea, bombe chiar laughing, ma amuza putin. Dar poate ca avea dreptate, si cu celelate fete nu a mers, imi lipsea ceva, si eu nu intelegeam ce
Am cazut totusi in depersie, crezand ca sunt urat, sarac, prost, fara viitor, etc, un ratat intr-un cuvant. Am tinut-o asa o saptaman, nu aveam chef de nimic.
Ma hotarasem sa vad daca ceea ce spunea ea e adevarat, asa ca mi-am luat tinder, la indrumarea unor prietene am ales niste poze pentru profil, si am inceput sa dau like uri. Dupa cateva zile facusem cateva match-uri si am inceput sa vorbesc cu cateva fete unele erau interesate, altele nu. In principiu majoritatea nu voiau sa treaca de pragul de a vorbi, nu voiau sa ne vedem.
Am intalnit o tipa totusi, pe tinder, Andreea. Nu am vorbit mult cu ea si deja imi dadea numarul de telefon, ca sa vorbim pe whatsapp. Era seara si i-am zis ca mai vorbim, ca ma bag la somn, si atunci mi-a zis sa continuam pe whatsapp. A doua zi dimineata imi trimite mesaj, cu neata, ce faci, la 7dimineata. Mi-am dat seama ca tipei ii placea de mine. Nu era cea mai atractiva din lista mea de Tinder, dar era cea mai doritoare sa ma intalneasca. Am vorbit putin dupa care m-a sunat, si am vorbit cred ca vreo 2 ore, diverse, curgeau conversatiile fara sa ne dam seama. Destul de ciudat, eram straini, dar nu eram happy. I-am zis sa iesim in oras, iar ea imi zice ca nu se simte prea bine, daca vreau, mai bine merg la ea, si vedem un film, si iti dai seama cum se traduce asta, numai la film nu ma gandeam eu ca o sa vedem. am acceptat, si i-am zis ca sambata ne vedem.
Vine Sambata, si ma duc la ea, era vreo 2 dupa masa. Intre timp noi am mai discutat prin mesaje, ne-am mai cunoscut putin. Inainte sa ma duc la ea, am dat pe la megaimage, am zis sa iau ceva d-ale gurii, ca na, ne uitam la film. Ajuns la ea, la bloc, a venit sa ma ia, avea o sapca de raper, mi se parea ciudat rau laughing, era grasuta, si imbracata ciudat, putin baieteste. Am urcat la ea, sta in chirie, intr-o garsoniera, era asa mica, din 5 o parcurgeai pe toata, era o camera de camin, putin mai mare. Partea amuzanta era ca la baie sau bucatarie nu avea usa, si era un fel de usa glisanta, care nici nu era, ca se auzea tot ce faceai in camera aia. Ne-am asezat la film, avea un pat micut, de 1mx2m, ne-am pus in patul asta micut, ea se pusese langa mine, iar eu incepusem procesul seductiei. I-am pus bratul pe dupa umar, si o mangaiam usor pe umar in timp ce ne uitam la film. Ne uitam la SPLIT, un film genial laughing BTW. Nu trece mult si opresc filmul, ea statea deja pe umarul meu cu capul si mangaia pe mana, mi-am zis ca vrea ceva mai mult de atat, dar nu are curaj. Dupa ce am pus pauza la film, i-am zis daca vrea sa ne sarutam, siii a fost un moment atat de ciudat, pentru ca s-a uitat la mine lung, indepartadu-se, zicand ca nu, si ca i se pare ciudat laughing. Eu nu stiam pe unde sa ma duc, intram in pamant daca puteam, imi era asa rusine, dar incercam sa par ca si cum nu mi-ar fi pasat, cu toate ca era atat de penibil, am zis ok, hai sa ne uitam la film in continuare, mi-am cerut scuze de iesire, ea imi zicea ca sa nu imi fac idei doar pentru ca am vrut sa vedem un film la ea. S-a terminat filmul, timp in care ea statea la mine pe piept, se juca cu mana mea si ma mangaia. Eram bulversat, dar mi-am dat seama ca gresisem, stiam ca vrea sa o facem, doar ca nu voia sa para curva, am zis sa o iau usor. S-a terminat filmul si i-am zis sa stam pur si simplu sa ne uitam unul la altul si sa discutam. M-am deschis in fata ei, i-am zis de mine (citeste in celelalte povesti), si dupa s-a deshis si ea. Mi-a zis ca taica-su s-a spanzurat cand ea avea 2 ani, s-a spanzurat pentru o alta femeie, nu pentru maica-sa. Incepuse sa planga rau, moment in care chiar am simtit nevoia sa o imbratisez, si i-am zis daca ma lasa sa o fac. M-a luat in brate si m-a strans tare. Am mai aflat ca ea pleacase de acasa, venise la Bucuresti doar ca sa scape de ai ei, de certurile de acasa cu ai ei. Ca sa va faceti o idee, parintii ei sunt bogati, au o groaza de bani, iar ea se trezeste in fiecare zi la 5 jumate ca sa ajunga la 7 la munca si ca sa poata sa castige un ban sa plateasca chiria si sa aiba ce manca, si cam atat. M-a impresionat tare mult chestia asta, simteam ca nu ma minte, nu avea motive, putema citi in ochii ei ca e adevarat ce imi zice.
Nu stiu cum am mai stat noi putin de vorba, si i-am zis in gluma, dupa ce am inceput sa ne acomodam unul cu celalat daca vrea sa ma sarute, si razand a zis ca nu, venind spre mine sa ma sarute. Nu a durat mult pana am ajuns in pat amandoi dezbracati, ea imi zicea ca nu o sa o facem, ca nu vrea, dar nu a rezistat, o sarutma si atingeam peste tot, era leoarca jos la PASA. Am facut dupa un sex pasional timp de vreo ora cred, timp in care a avut o gramada de orgasme, iar eu mi-am dat drumu de vreo 2 ori. Se facuse seara, nici nu ne-am dat seama ca trecuse timpul, eu trebuia sa ma duc acasa, trebuia sa iau metroul. La insistentele ei de a ramane cu ea peste noapte, l-am sunat pe taica miu si i-am zis ca nu ajung acasa in seara aia. Bineinteles ca ne-am contiuat partida de amor si in seara aia.
Pe seara, cand eram prea extenuati, intoarsa cu spatele la mine, eu tinand-o in brate, ma intreaba ce vreau sa fac in continuare. Si ii zic ca sunt nehotarat, ca nu m-ar interesa o relatie, ( inca incercam sa imi caut un rost in viata, sa stiu ce sa fac cu viata mea), si ca nu as vreau sa o dezamagesc, si sa spun ca as vrea sa continuam..., dar peste un an sa imi fac alte planuri si sa o dezamgesc. A parut ok cu ce i-am spus, cu toate ca se suparase cred pe moment, moment in care am inceput sa o sarut pe spate, umar, gat, sa o iau in brate si sa ii zic ca mi-a facut mare placere sa imi petrec ziua cu ea.
De dimineata, m-am trezit primul, si am inceput usor sa o sarut, sa o mangai pe corp, sa o sarut pe gat, sa ii strang sanii in mana, si nu a rezistat, s-a intors si a inceput sa ma sarute, m-a apucat de penis, s-a coborat sa imi faca o felatie, una grozava, se juca ba cu sanii ba cu gura, eu tremuram de placere. Am inceput dimineata bine big grin. Am facut-o in dimineata aia, dupa care ea s-a pus sa faca ceva de mancare, am mancat amandoi, timp in care mi-a zis de fostele relatii. Mi-a zis ca a fost cu un tip 2 ani, un baietas de cartier, care facea numai prostii, a zis ca a renuntat la el, ca nu avea viitor cu el, cu toate ca i-a parut rau, dar nu avea de ales.
Pe la pranz am dat sa plec, trebuia sa ajung acasa sa fac ceva pentru facultate. Inainte sa plec, bineinteles ca a tras de mine sa mai o facem o data, am facut-o si in timp ce o faceam, i-a venit ciclul laughing. ciudat, stiu. Ma rog, la plecare, m-am imbracat, ca statusem in curul gol cam tot timpul, si in timp ce ma uitam la ea, si eram la usa, imi spune ca s-a simtit super bine cu mine, eu ii zic la fel, si ca mi-a parut bine ca am cunscut-o, timp in care am iesit pe usa, fara sa ma uit in spate, gandindu-ma ca as face rau daca m-as uita in spate, si nu doar cu privirea si cu gandul.
Am stat toata ziua gandidu-ma la ea, ciudat, o stiam de aproape 2 zile si deja ma indragosteam, simteam ca imi e sufletul pereche, aveam un sentiment ciudat, imi tot ziceam ca fac o greseala daca nu o sa mai vorbesc cu ea, sau daca nu o sa o mai vad. Avea totusi niste defecte care ma deranjau, una ar fi fost stilul vestimentar, foarte baietesc, si fumatul, dar imi placea feminitatea ei din pat si stilul ei de viata, simteam ca am gasit in sfarsit pe cineva cu care pot relata aceeasi copilarie nefericita.
Am asteptat totusi pana luni seara, cand i-am zis ca vreau sa vorbim. I-am zis ca mi-ar placea sa mai ne vedem, ca as face o greseala daca nu as mai vedea-o, si ca mi-ar placea sa dam o sansa unei relatii happy. Mi-a trimis dupa mesaj, mi-a zis ca a plans toata ziua dupa ce am plecat, ca nu o sa uite weekendul petrecut cu mine, ca nu s-a mai simtit asa bine de foate mult timp, ca am ajutat-o.
Cam atat, inca ne vedem, am continuat sa ne vedem, dar am hotarat sa ramanem friends with benefits, inca sunt lucuri ce trebuiesc schimbate in viata noastra sa ajungem la o relatie.
Am tras concluzia ca exista un numar prea mare de tipologii de femei, si daca ai ghinionul sa intalnesti tipologia aia proasta care te face sa te simti de ****, cu toate ca involuntar te ajuta sa te maturizezi si sa devii barbat, te vor tine in depresii, si te vor face sa crezi ca nu o sa gasesti o tipa potrivita pentru tine.
Multumesc daca ai citit, apreciez! Daca ti-a placut, imi poti lasa un comentariu mai jos, si daca ai curiozitati, am sa iti raspund. Eu o sa ma bag la somn, ma trezesc la 6 jumate maine, si o groaza de treaba, au trecut 2 ore de cand scriu, e 00:00 ceasul.

27 răspunsuri:
| Mak99 a răspuns:

Povestitorule...

| Violleta2022 a răspuns:

Te-as sfatuii sa-ti faci un blog personal unde sa-ti pui povestile, ca pe aici nu avem timp de citit povesti.
Oboseste-ti prietenii pe FB!

| GoldenZenith a răspuns:

Mie, una, mi-a placut. Fa-ti un blog happy

| mihai69 a răspuns:

Scrii fain.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Foarte tare! Poate m-ai putea ajuta si pe mine cu ceva sfaturi laughing)

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu stiu daca mi-a placut,am citit foarte putin.
Imi plac tipele puternice,care se lasa greu,nu alea care dupa doua ore de vorbit,se pun in genunchi si asteapta sa le dau ceva bun.

Cred ca mai mult ai vrut sa te lauzi.
Am citit doar : sex,lins,tate, fund, lins, sloboz, etc.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

M,am mai citit cateva cuvinte noi acum.
Sorry.
E ok povestea, interesanta, daca ai o pasiune pentru asa ceva, poti sa faci ce a zis Golden, sa iti deschizi un blog.
Poate o aburesti si pe ea smug

| Carrie1 a răspuns:

Da, un blog personal....sau chiar o carte, de ce nu? big grin Chiar scrii frumos, mi-a facut placere sa citesc...mi-a cam parut rau cand am vazut ca se termina aceasta 'poveste scurta, dar lunga'. laughing

| FAndrei a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok, multumesc de sfat happy

| FAndrei a răspuns (pentru GoldenZenith):

Haha, nu ma asteptam, ma bucur ca ti-a placut.

| FAndrei a răspuns (pentru mihai69):

Multumesc :*

| FAndrei a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Desigur, scrie-mi pe privat, si te ajut cu cea mai mare placere

| FAndrei a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Haha, mersi, apreciez! Ideea e ca totul e real, dar am sa incerc si sa fabulez o data. In orice caz, mersi din nouwinking

| FAndrei a răspuns (pentru Carrie1):

happy, mai am doua, s-ar putea sa iti placa, le-am scris mai de mult, cand aveam tot asa o stare de genul asta, de a impartasii cu cineva experientele mele de viata. Apreciez happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Asa crezi tu? Ca tine "abureala"?
Era doar un sfat pentru ca scrie bine. Of of.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eh,nu avea cum sa se inteleaga asta.
Am crezut ca ai cazut pe spate de la " era leoarca la pas" laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru PersonajFictiv):

laughing Asta-i buna. Nu-s asa slaba de duh. Te iert de data asta.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru GoldenZenith):

laughing apreciez.

| Liviu321 a răspuns:

Salut! Eu chiar am stat si am citit totul. Ce pot sa spun, interesant. Sincer sa te mandresti cu viata pe care o ai. Crede ma eu mi as dori sa fiu ca tine, sa pot iesi cu fetele pe afara, sa ma plimb cu ele, sa radem, sa facem sex. Chiar poti spune ca ai o viata frumoasa din pct asta de vedere. Eu unul nu am iesit niciodata cu o fata si sincer nu cred ca o sa se intample asta. Daca tie respectiva ti a zis ca esti urat, tie care ai mai iesit si inainte cu alte fete, gandeste te cum sunt eu caruia nici macar la un simplu *Buna!* nu mi raspund. E destul de durereros, crede ma deci tu nu ai de ce sa fii dezamagit, din contra. Ce ti s-a intamplat cu fata asta e extraordinar, poti spune ca pentru voi *s au aliniat astrele* laughing Eu in locul tau as face ce mi ar dicta inima. Sincer as ramane cu ea, de ce nu? Pnm, toata lumea in ziua de azi are vechea vrajeala cu mai intai studii, dupa un job bun, dupa iti cauti jumatatea si DACA ai noroc si mai poti pe la 40-50 ani faci si un copil.prostii. Ma lasi, cine spune ca nu poti sa ai o iubita si un job? Sau sa ti termini studiile? Legile de pe Facebook? Pitipoancele? Cu ce te incurca o fata pe care o iubesti si care te iubeste? Din contra, in timpul liber te relaxezi cu ea, vorbiti e foarte important sa ai pe cineva care te intelege. Lasa prostiile moderne de o parte. Poti avea o familie, un job bun si toate deodata. Spui ca te deranjeaza faptul ca fumeaza...te inteleg perfect aici. Nu suport femeile fumoatoare sau betive. Bine, nici nu inteleg genul asta de oameni. Ce le place sa traga din prostia aia nu stiu. Nu mi spune ca te relaxeaza ca e o teribila minciuna. Dar poate se lasa.incearca sa discuti cu ea, sa i spui ca nu e deloc sanatos si nici bine si poate se lasa. Stii, eu am strans in 2 ani jumate de munca circa 3500 euro bani pe care o sa ii bag intr o masina. Stii cum? Mi am zis ca sunt fumator si lunar din salariu puneam de o parte circa 500 lei(echivalentul unui pachet de tigari pe luna) si uite asa am ajuns sa am ceva bani. Poti sa folosesti si strategia asta cu ea. Eu unul am reusit pana acum sa conving 2 prieteni sa se lase de fumat. Pt mine este o adevarata reusit. Chiar ma mandresc cu asta. Consider ca le am redat dreptul la viata. Desigur, acum depinde si cat e ea de dependenta. S ar putea sa inteleaga ca o pui sa aleaga intre tine si tigari si s ar putea sa ai o surpriza neplacuta si sa fii mai putin iubit decat un viciu tampit happy Durerors, dar nu ai ce face....depinde doar de inteligenta ei daca doreste sau nu sa se lase. Legat de treaba cu tipologiile de femei ai perfecta dreptate. Cam asa este. Bine ar fi sa incerci sa intalnesti cat mai multe si cand crezi ca dai de una perfecta pentru tine abia atunci sa faci pasul cel mare. Ramai cu ea macar 2 ani sa vezi cum e si abia apoi daca considerati ca e ok, casatoriti va. Nu va grabiti cu pasul asta. Lafel si cu copilul.sa fi ti impreuna macar de 3-4 ani ca sa puteti concepe un copil. Femeia in ziua de azi e destul de ciudata, capricioasa, usor de manipulat, tot timpul nemultumita si sincer nu cred ca ai vrea ca dupa 2-3 ani de relatie, casatoriti si cu copil fiind, sa vina la tine intr o zi frumoasa si sa ti spuna ca doreste divortul pentru ca a aflat ca un anume X o are cu 2 cm mai mare ca a ta, sau un anume Y are un salariu mai mare ca al tau sau vechea vrajeala cum ca i-a disparut dragostea pentru tine si a sosit momentul sa te arunce la gunoi ca pe o masea stricata. DAR *ramaneti prieteni*. sigur. laughing
Traieste ti viata cu aceasta fata cat poti. Nu ai nimic de pierdut cu ea daca ii oferi ceva timp ei si ea tie.
Incearca sa numai cazi in depresii sau mai stiu eu ce din cauza femeilor. Traieste ti viata tu asa cum crezi ca e bine. Numai incerca sa faci totul pentru a avea femei. Ce, ele fac totul ca sa te aiba fix pe tine? Probabil o sa o faca daca o sa ai bani multi, asta e clar dar pana atunci simte te tu bine cu tine insuti, nu are rost sa ajungi in depresie datorita uneia care se vede vreo Lady Di. Am auzit foarte multe cazuri de barbati care din cauza lor au ajuns sa aiba tentative de sinucidere. Pai merita sa te sinucizi pentru una care nu da 2 bani pe tine? Mergi inainte ca asa fac majoritatea. Si o trag cu tine si peste 2 saptamani nu te mai cunosc.
Legat de prima parte te as sfatui sa nu o omiti intrutotul. Daca mai ai posibilitatea, incearca sa pleci undeva la munte ori la tara unde sa fie liniste. Stai acolo o saptamana macar si incearca sa te regasesti pe tine insuti. Ai sa vezi ca e mult mai ok acolo. In Bucuresti cu atata agitatia iti e aproape imposibil sa o faci.

| FAndrei a răspuns (pentru Liviu321):

Iti Recomand sa citesti MODELS by mark manson. Vezi ca e ironic, fara suparare, dar spui ca nu ai iesit cu o fata si vorbesti atat despre relatii. Iti inteleg punctul de vedere si argumentele, dar uneori, ai nevoie de mai multa experienta ca sa intelegi 100% despre ce vorbesti. Nu cred ca esti urat, sau eu mai stiu, fiecare barbat are niste calitati ascunse, daca stii sa emani calitatile astea masculine, precum: increderea de sine, curaj, ambitie, dominanta, etc si toatea astea sa se regaseasca in limbajul corpului, expresia fetei, si in stilul vestimentar si modul in care te ingrijesti, femeile or sa vina granada la tine. Aspectul conteaza, numai daca nu ai calitatile de mai sus. O sa vezi magia, atunci cand o sa incepi sa vezi cum printr-o simpla emotie creata intr-o femeie, pozitiva sau negativa, o sa inceapa sa fie atrasa de tine, si o sa iti darame mitul cu faptul ca esti urat si nu indeajuns de bun. Citeste mai mult in carte, e Aur. Nu stiu daca o sa gasesti varianta in romana. Bafta, si spor la citit.

Hans Christian Andersen, de la Minimax la TPU

| Liviu321 a răspuns (pentru FAndrei):

Sincer mi as dori sa o pot citi dar din pacate am gasit doar varianta in engleza a acestei carti. happy nu prea le am cu engleza, recunosc. Acum citesc o carte despre cum sa iti invingi timiditatea. Incerc sa pun in practica sfaturile de acolo cat pot de mult. Nu stiu daca ma va ajuta. Voi vedea asta peste apoximativ 1 an. Chiar mi as fi dorit sa pot citii si cartea recomandata de tine daca era tradusa. Poate ai o alta recomandare in romana ar fi bine venita. happy
Legat de relatii consider ca am tot dreptul ca fiecare om sa am o parere chiar daca nu am trait una. Eu sunt genul de om care invata din greselile altora. Si ce vad la prietenii cu relatii nu ma incanta deloc. Femeile efectiv nu stiu ce vor de la viata. Doar celebra Cariera si cam atat. Dar nici macar domeniul nu si l cunosc. Vad multi barbati cum sufera, barbati care chiar iubesc sincer si care ajung sa decada rau de tot. Si barbati jmeckery care isi bat joc zilnic de femei. Cu toate acestea ele le sunt alaturi. Poate aici gresesc. Poate trebuie sa fiu mai rau cu ele, mai agresiv, sa las de o parte porcaria cu romantismul in sec 21 si sa fiu mai bad. Sincer nu inteleg dc noi barbatii trebuie sa fim perfecti pentru a avea o femeie dar lor nu li se cer absolut nimic. Eu nu am voie sa fiu un barbat slab, timid, tacut, fara incredere in sine daca doresc sa am o iubita. In schimb ele daca sunt asa au iubiti cu gramada. Mi se pare ca trebuie sa luptam prea mult pentru o femeie care nu apreciaza nimic din toate astea. Eu unul raman la parerea mea pana nu dau de una care sa mi o schimbe cu adevarat: femeia vrea doar bani multi si penisuri mari si groase. Asta e singurul lor scop. In rest e vrajeala. Imi spunea un prieten mai demult ca femeile cauta la un barbat sa le iubeasca si sa le protejeze. laughing. Am ras, serios. laughing pai daca era asa aveam coada de femei. Dar nu e. Tot ceea ce spun eu vor. Doar ca nu recunosc. Sunt putine cele care au curajul sa recunoasca.

| FAndrei a răspuns (pentru Liviu321):

E gresita parerea ta, nu am sa iti explic de ce, o sa descoperi singur peste ani. Iti zic doar ca viata e un joc, cu reguli nescrise, facute de natura, iar castigatorii sunt doar cei care inteleg jocul si muncesc ca, sa fie in top. Alte recomandari: TheGame, TheMysteryMethod, TheTaoOfBadAss si mai sunt tipii de pe Youtube, gen HonestSignalz, StreetAttraction, etc

| Lucian2324 a răspuns:

Ești tare ai putea sa îmi spui cum să-i zic unei fete că o iubesc? apropo ai fi un scriitor grozav

| BaiatuAnonim8 a răspuns:

Am citit tot e foarte amuzant. Si da am o intrebare,( e ciudata dar csf n-ai csf)
De ce uneori barbatii baga uneori penisul in fundul femeilor? E foarte ciudat.

| BlackRose03 a răspuns:

Eh,destul de ok.
Desi nu mi-ar placea sa ma aflu vreodata intr-o relatie cu un barbat ca tine(nu o lua in nume de rau).
Faptul ca ai facut-o cu "bombe" nu te face cu nimic special, nu vad in asta un motiv de lauda.
Acele femei sunt ieftine si ar face-o cu oricine.
In orice caz, o femeie sincera si cuminte cu un gram de inteligenta nu ar face-o pentru simpla placere cu unul pe care îl cunoaste de cateva ore/zile.Nu prea cred ca ai avut multe femei cuminți in viata ta ce s-ar implica si ar face-o doar dupa mult timp in care apucati sa va cunoasteti si sa fiti intr-o relație serioasa.
Daca reuseai ca de-alungul vietii sa ai cateva femei de genul in viata ta si sa n-o faci cu orice parasuta arătând cat de usor esti de convins te-ai fi putut lauda.
Sigur, e doar parerea mea, tu esti liber sa crezi ce doresti.
Cum au spus si ceilalti, mai bine ti-ai face un blog.
Desi am citit tot majoritate a utilizatorilor nu s-ar obosi sa citească nici doua propozitii.

| bianca37 a răspuns:

Da mi add te rog imi plac povestile tale