| PufuletiMov a întrebat:

Salutare TPU, scuze ca pun aceasta intrebare la aceasta categorie de pe site dar stiu ca este cea mai urmarita categorie dupa intreg site-ul.

Fetelor sau chiar si baietilor astept propuneri si idei din partea tuturor, peste cateva zile o sa fie ziua iubitei mele si as avea nevoie de ceva idei. Eu m-am gandit sa un cadou special o cina romantica petale de trandafiri in pat si pe jos lumanarele parfumate dar nu stiu e prea muult e prea putin vreau sa fie ceva foarte special pentru ea.

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Primul raspuns ti l-am scris putin la misto - desi sa nu crezi ca nu i-ar place daca e pregatita pentru asta.
Dar ideea ta e superba si cu asta ii demonstrezi ca o iubesti si esti romantic, nu lua in seama raspunsurile si fa ceea ce simti. EA Merita

9 răspunsuri:
| PufuletiMov explică:

Eu va multumesc fiecaruia in parte pentru ca v-ati rupt din timpul vostru liber sa raspundeti la intrebare, mai am ceva timp la dispozitie dar am zis sa mai aud si pareri pentru ca vreau sa fie special pentru ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ziua iubitei este ok un cadou, o cina romantica si flori.

Patul, petalele de trandafiri si restul sunt indicate pentru o aniversare de cuplu, nu pentru ziua de nastere a iubitei.

| Goete a răspuns:

Totul e super, daca duci si un prieten si o faceti in trei va fi super satisfacuta

| anonimuIl a răspuns:

Dai prea mulți bani dacă deja ați făcut sex.
Dacă în seara aia faceți și sex e de ajuns
- o sticlă cu vin la 3 sferturi de care îți place ție și ceva lichior ce îi place ei
- o sticlă de Cola să îndulcești vinul
E de ajuns atât și scapi cu maxim 50 de lei.

| Goete a răspuns (pentru anonimuIl):

Asta spune unul care e obisnuit sa dea bani pentru sex, condoleantele mele

| anonimuIl a răspuns:

Dacă faci ce ai scris toate prostiile alea o să te considere pămpălău care mori după ea și o să te trateze în viitor ca pe un prost care e mort după ea.

| Goete a răspuns (pentru anonimuIl):

O sa ramana super impresionata sunt chestii care nu le face unul care nu stie ce e dragostea

| Kiran a răspuns:

1. Vezi ce vrea ea de fapt. tu crezi ca e dragut asta. da este dragut. dar gandeste-te. ea cum va reactiona? daca nu va reactiona cum ai fi vrut tu? o sa fie cineva dezamagit sau vor exista alte pretexte de spus dupa.
2. Poti intreba sora ei sau cineva apropiat ei ce si-ar dori intreband-o intr-o conversatie sau ceva.
3. Incearca sa nu faci ceva foarte special si expensiv monetar, dar nici prea putin. doar sa fie ceva mai special de ziua ei si nu doar odata la un an sa faci aceste lucruri

| DepikaPadukone a răspuns:

Nui lua nimic. Să-și ia singură cadourile nu cresc în copaci nu mai fiți fraieri. Ca voi au avut cel puțin 5 pe listă și o sa mai aibe mulți treziți-vă nu mai fiți proști puneți bani deoparte și când o să-ți trebuiască cu adevărat atunci sa intri în ei. Nu sa-i iei lui... cadorui după după tot asa din cadou în cadou se duce. Sai ia amanți cadouri.