| CrushBoy89 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, o fata ma place daca ma baga mai des in seama? Daca merg cu ea acasa in fiecare zi acasa si alte treburi de genul acesta?big grin Adica vreau sa spun ca vorbeste cu mine ca si cum ar vorbii cu cel mai bun prieten al ei...Imi spune tot ce i s-a intamplat, ce are de gand in continuare..Ma roghappy
Dati-mi si mie cateva sfaturibig grin
Multumesc! Dau funda cu sigurantawinking

Răspuns Câştigător
| jess179 a răspuns:

Daca iti spune tot ce face,inseamna ca are incredere in tine,te considera un prieten de nadejde,si asta e foarte bine. Daca vrei sa ai o relatie cu ea, ai grija sa pastrezi aceasta prietenie, si la un moment dat sa Ii spui ca vrei sa fii cu ea.S-ar putea ca ea sa nu te considere decat un bun prieten, si sa nu vrea sa inceapa o relatie cu tine, dar tu incearca in continuare.

3 răspunsuri:
| arrondelissant a răspuns:

Esti in "friends zone" Cred ca daca te place ar fi actionat pana acum. Probabil te vede ca pe un prieten foarte bun. Acum depinde si ce fel de fata este, daca este mai timida, poate te place si asteapta sa faci tu primul pas!

| UnMicutzAnonim a răspuns:

Frate, fetita aia vrea sa aiba o relatie cu tine, iti zic eu, dar e prea timida, stii ca de obicei baietii fac primul pas.(adica daca si tie iti place de ea cere-i prietenia ca 100% te va accepta) asta e sfatul meu...incearca sa se apropie cat poate de tine dar e prea timida. te place, iti zic eu. fundita? big grin

| metin3 a răspuns:

Man....bago in pat faci sex cu ea...te vei simti bine si ea la fel