| BulgarMic a întrebat:

State-am acum cateva ora cu un prieten si rade-am noi asa aiura.
Nu mai stiu cum a venit vorba de orbi si a zis el cum o fi sa faci dragoste cu o oarba?!
De unde si intrebarea mea:
Cum este sa faci dragoste cu o persoana oarba?
Dau fundatongue
Cam FUNNY intrebareatongue

4 răspunsuri:
| boghi98 a răspuns:

Da ce ma trebuie sa te vada ca sa puteti face ceva. si nu cred ca o oarba ar face ceva cu cineva care nu il vede.

| ToLoveRu a răspuns:

Presupun ca e complicatlaughing)

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Ce intrebari nu stiu ce ideei aveti in cap sa va gan la asa ceva fa sex cu ea sh vezi sh dupa comenteaza dac erai u asa ce credeai sincer?

| BulgarMic explică:

Asa banuiesc si eulaughing
Dar sunt curios, cum te-oi simti cand o vezi pe aia sub tinelaughing